0

Resident Evil 3 Remake: Návod – 06: Přípravy na odjezd

Opusťte řídící místnost elektrárny a po rozhovoru s Carlosem seběhněte po schodech do přízemí. Přímo naproti vám se nachází skříňka, kterou můžete odemknout paklíčem (Master of Unlocking 3/20) a získáte náboje do pistole. Opusťte areál elektrárny, utíkejte nazpět a po pár krocích prorazí stěnu napravo samotný Nemesis. Pokud máte granát, tak ho s ním pošlete rychle k zemi, případně využijte palných zbraní a vypadne z něj kufřík. Ten si v inventáři prohlédněte a uvnitř najdete vylepšený zásobník pro pistoli (Extended Magazine Handgun 2/10). Na nic nečekejte, protože se Nemesis regeneruje a vraťte se urychleně do opravny aut. V safe roomu odemkněte paklíčem skříňku přímo naproti vám (Master of Unlocking 4/20) a seberte sprej první pomoci. Z opravny se vraťte do ulic, kde vás čeká trocha adrenalinu s Nemesisem, kterého můžete poslat k zemi, nebo mu jen šikovně uhýbat a vydejte se zpět k metru.

Hned po pár krocích budete mít po vaší pravici supermarket, do kterého se dostanete poté, co přestřihnete řetěz na dveřích. Z pultu před vámi seberte ozdobný box a po jeho prozkoumání objevíte modrý drahokam. Posbírejte zásoby, opusťte obchod a vydejte se k hračkárně přímo před vámi, kde můžete pomocí paklíče odemknout dveře z pravé strany budovy (Master of Unlocking 5/20). Uvnitř si na stěně prohlédněte promo leták (Your Charlie Doll 18/56) a na pultu za vámi zničte figurku (Mr. Charlie 5/20). Nalevo od zmíněného letáku pak najdete vedle autíček i třetí box, ve kterém je zelený drahokam. Nyní už můžete vyřešit puzzle s drahokamy, ale zatím počkáme a uděláme to až při návratu do metra. Běžte zpět do ulic, na křižovatce se dejte doleva a po schodech dolů k obchodu s donuty.

Hned po vstupu odemkněte paklíčem skříňku nalevo (Master of Unlocking 6/20), seberte granát a zadním východem jděte na ulici, kde si to rovnou namiřte k brance naproti vám a přestřihněte řetěz. Na konci uličky zabijte 3 zombíky, pak posbírejte zásoby a zamiřte do centra Kite Bros. Railway. Zde nejprve jděte do místnosti na konci chodby, přestřihněte řetěz na kleci se zbraněmi a vezměte si brokovnici (M3 Shotgun). Jelikož je to poslední řetěz, tak se vám u kleští zobrazila ikona popelnice, což znamená, že kleště můžete bez okolků zahodit a poté odemknout paklíčem skříňku za vámi (Master of Unlocking 7/20), ve které se skrývá další sprej první pomoci. Přes chodbu zamiřte do kontrolní místnosti, napravo od ovládacích panelů odemkněte box (Master of Unlocking 8/20) a aktivujte panel, kde nastavte možnost RE01-FA02-RA03-SA02-FO01, čímž nahodíte řízení vlaků online.

Po cestě z budovy narazíte na nový typ zombíka s parazitem, který se kryje a tak ho musíte nejprve přimět, ať se po střelbě otevře a pak ho jednou dvěma ranami dorazit. Nyní utíkejte nazpátek, ideálně přes obchod s donuty a hned za ním se opětovně objeví Nemesis. Dobře mířeným granátem ho pošlete k zemi a seberte box, ve kterém objevíte po prozkoumání tlumič (Moderator Handgun 3/10). Nyní se rychle vraťte do metra a do vzpomínkového monumentu hodinové věže vložte všechny tři barevné drahokamy, za což budete odměněni granátem, vylepšením do brokovnice (Tactical Stock Shotgun 4/10) a rozšíření inventáře (Hip Pouch 2/6). Nakonec už jen seběhněte po schodech dolů do metra, kde se setkáte s Carlosem a Jill se pak náhle rozhodne obětovat a odlákat Nemesise dál od metra.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..