0

Resident Evil 3 Remake: Návod – 07: Útěk do kanalizace

V nové části na nic nečekejte, protože je vám Nemesis v patách, proběhněte okolo generátoru, rychle se otočte a zasáhněte ho tak, aby na chvíli Nemesise paralyzoval. Poté pokračujte na konec chodby, kde se nachází barel s palivem. Opět ho k němu nalákejte, a jakmile bude v jeho blízkosti, tak do něj střelte, což by ho mělo poslat k zemi a měl by z něj vypadnout další armádní box s broky. Poté utíkejte ke žluté ventilační mřížce, několikrát do ni kopněte a utečte z Nemesisova dosahu do místní kanalizace. Doběhněte chodbou kupředu a poté, co za sebou Jill zavře bezpečnostní vrata, tak zamiřte do safe roomu po vaší levici. Uvnitř seberte z nástěnky mapu, posbírejte zásoby a udělejte si místo v inventáři, pak pokračujte kanalizacemi jedinou přístupnou cestou až k místu, kde seskočíte přímo do odpadní vody a sklouznete se do nižší části kanalizace. Doběhněte k rozcestí, pokračujte rovně a po pár krocích vyleze z potrubí Gamma Hunter.

V žádném případě se k němu nepřibližujte, nebo vás okamžitě zabije a pošlete ho střelbou do tlamy k zemi. Poté utíkejte na konec chodby a po žebříku vylezte do dalšího safe roomu, kde na stole napravo najdete záznam (Research Assistant´s Logs 19/56). Poté seberte dokument odložený na schůdkách (Invoice from Gun Shop Kendo 20/56) a v neposlední řadě i granátomet na stolku. Nyní, když máte vše, tak se vraťte na rozcestí a pokračujte doleva. Po cestě zastřelte dalšího Gamma Huntera a o několik metrů dál proběhněte kanalizačním vodopádem, za kterým najdete mrtvolu a s ní i dokument na zídce (Sewer Worker´s Notes 21/56). Opusťte chodbu, utíkejte rovně a prostřílejte se na konec tunelu, kde za mřížemi objevíte figurku (Mr. Charlie 6/20). Následně vylezte po žebříku do ukryté laboratoře napravo. Z pojízdného vozíku seberte baterii (Battery Pack), za rohem odemkněte paklíčem skříňku (Master of Unlocking 9/20) a také seberte dopis (A Love Letter? 22/56).

Vydejte se na cestu zpět, buďte připraveni na útok další Gamma Hunterů a až dorazíte k místu, kde jste se sklouzli do nižší části kanalizace, tak vylezte po žebříku nahoru. Vyběhněte nahoru po spirálovitém schodišti, do slotu vedle dveří vložte baterii a odemkněte elektronický zámek. Za dveřmi vyběhněte po schůdkách nahoru, zastřelte Gamma Huntera a nalevo odemkněte dveře, které vás přivedou zpět ke dveřím, kde jste použili baterii. Tu si zase vezměte zpět, vraťte se do předchozí chodby a napravo v rohu uvidíte další dveře, které můžete odemknout. Za nimi najdete nějaké zásoby a hlavně další rozšíření inventáře (Hip Pouch 3/6). Poté místnost opusťte, seberte baterii a doběhněte k žebříku. Po jeho spuštění po něm slezte dolů a vedle dveří seberte dokument o bezpečnostních opatřeních (Increased Sewer Security 23/56). Naposledy použijte baterii, projděte dveřmi a po schodech zamiřte nahoru. Po pár schůdcích se otočte vzad, sestřelte figurku Charlieho (Mr. Charlie 7/20) a zamiřte k žebříku, po kterém vylezte na čerstvý vzduch.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..