0

Resident Evil 3 Remake: Návod – 08: Pronásledování

Hned jak vylezete po zmíněném žebříku, tak vás napadne Nemesis vybavený plamenometem, dejte se tedy na útěk, zamiřte do blízké budovy a Jill za sebou automaticky zavře stahovací roletu. V místnosti před vámi můžete posbírat zásoby a také si uložit hru a následně zamiřte po schodech nahoru. Jedinou cestou se protáhněte okolo zombií až k dalšímu schodišti, po němž vyběhněte nahoru a shoďte dolů prkna opřená o stěnu napravo. Potom přes ně přeběhněte, vylezte nahoru po žebříku a pak dál po schodech směrem na střechu. Po další krátké animaci se vydejte jedinou možnou cestou a až vylezete po žebříku do safe roomu, tak vedle psacího stroje naleznete dokument (Notice of Demolition Delay 24/56). Poté už jen vylezte na střechu, kde se boji už nevyhnete. Zbytečně se nezdržujte, vytáhněte zbraň a zamiřte na obří kanystr s palivem, který má na zádech a ten postupně začne vybuchovat.

Snažte se udržet z dosahu jeho plamene a v každý volný moment do něj střelte. Je poměrně velký a neměli byste mít problém ho trefit. Až se skácí k zemi a částečně začne hořet, tak vezme zapálený plamenomet a použije ho jako obří palici, takže se bude snažit útočit zblízka a vám tak přijdou vhod úhybné manévry. Tentokrát proces opakujte, ale střílet už můžete do samotného padoucha a to až do chvíle, než budete přerušeni další animací. Po Nemesisově porážce se ocitnete v ulicích, takže utíkejte k nedalekému hasičskému vozu, vylezte na něj a po vysunovacím žebříku doběhněte na konec a seskočte na druhou stranu ulice. Zde je několik zombíků, kterým se dá snadno vyhnout a tak si to rovnou můžete namířit do Kendova obchodu se zbraněmi, který můžete znát z remaku předchozího dílu. Uvnitř najdete spoustu zásob – Gunpowder, Exploive A i B, zelenou rostlinu, náboje do pistole, ale hlavně vylepšení pro vaši brokovnici (Semi-Auto Barrel Shotgun 5/10).

Poté objevíte majitele obchodu Kenda a po krátké animaci si z nástěnného boxu vezměte klíč (Kendo´s Gate Key). Opusťte obchod, odemkněte bránu napravo a před vámi najdete vedle mrtvoly červenou rostlinu. Dejte si pozor, protože mrtvola ožije a společně s další za rohem je budete muset obě zabít, nebo se jim vyhnout. Nakonec zamiřte do domu na konci uličky a v kuchyni zničte figurku Charlieho (Mr. Charlie 8/20).U dveří na opačné straně domu, zabijte zombíka s parazitem, vyběhněte nahoru do patra a v pokoji najdete na posteli noviny (Raccoon Times Reader´s Column 25/56) a vedle také box, který odemkněte paklíčem (Master of Unlocking 10/20) – uvnitř najdete výbušné granáty do granátometu. Poté dům opusťte a začne vás opět pronásledovat Nemesis, tentokrát doplněný raketometem. Pokud je zaměřovací paprsek oranžový, tak se vás snaží zaměřit, pokud červený, tak střílí a vy byste měli uhnout, aby vás nezasáhl.

Jedinou možnou cestou doběhněte na konec cesty a po krátké animaci se na chvíli zase rozdělíte. Rychle vyběhněte po schodech napravo, pak po žebříku na střechu a známou cestou zamiřte hořícím městem až ke schodišti před obchodem s hračkami. Jakmile Nemesis odpálí obrovskou hlavu pana Charlieho, tak se rychle otočte o 180 stupňů, utíkejte po schodech dolů a vraťte se do uličky, ze které jste právě vyběhli. Poté se dál vyhýbejte Nemesisově laserovému zaměřovači, utíkejte zpět ke stanici metra a jakmile uvidíte Carlose, tak za ním utíkejte do uličky napravo, kde se odehraje další z mnoha scén. Nakonec už jen sledujte Carlose zpět k vlakové soupravě, kde se vaše cesty rozdělí, a vy si budete moci vychutnat jednu z nejlepších animací v celé hře.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..