0

Resident Evil 7 Biohazard: Collectibles – Antické mince (Easy/Normal)

Jedním druhem collectibles ve hře Resident Evil 7 Biohazard jsou antické mince, které slouží k otevření klecí v přívěsu Zoe (popřípadě později v chatrči v bažinách), kde za ně můžete dostat vylepšení v podobě steroidů, stabilizátoru a také zbraně .44 Mag. Mince jsou různě rozloženy v závislosti na obtížnosti a tak se v tomto článku podíváme na všech 18 mincí, které jsou dostupné na obtížnost Easy a Normal.

1) Až budete pouštět video Derelict House Footage, tak hned jak se ocitnete v kůži Clancyho, tak jděte pár kroků dozadu a ze země seberte paklíč (Lock Pick). S ním se vydejte do domu pro hosty a v kuchyni ho použijte na šuplík kredence. Jakmile se vrátíte do Ethanovi kůže, tak jděte do kuchyně a ve zpřístupněném šuplíku najdete první minci.

2) Po hostině se dostanete ze židle a po chvíli najdete klíč Hatch Key, se kterým odemknete poklop v podlaze, jež se nachází ve spíži za kuchyní. Až seskočíte dolů do tunelu pod podlahou a vydáte se kupředu, tak po pár metrech uvidíte po levé straně červenou sekačku na trávu, na které se nachází mince.

3) V severozápadním rohu hlavní haly (Main Hall) otevřete šuplík komody a uvnitř objevíte minci.

4) Nachází se v severovýchodní části rekreační místnosti ve 2. podlaží hlavního domu. Hned vedle pleteného koše s figurku Mr. Everywhere.

5) V koupelně, která se nachází ve 2. podlaží západního křídla (Main House), prohledejte záchodovou mísu.

6) V místnosti mezi Drawing Room a Monitoring Room prozkoumejte popelník na stole.

7) Hned jak v Processing Area odsunete kovovou mříž ke zdi a dostanete se do části, kde je klíč škorpióna, tak nalevo u zdi uvidíte opřenou paletu. Podívejte se z druhé strany a objevíte zničenou zeď, ve které se skrývá mince. Pokud vám nepůjde vzít normálně, tak si stačí kleknout.

8) Když opustíte hlavní dům a dostanete se na dvorek, tak sejděte po schodech před vámi a dejte se doprava. Mezi rostlinami najdete květináč, v němž se ukrývá mince.

9) V přívěsu Zoe, vedle klece se zbraní .44 Mag.

10) Ve starém domě vstupte do chodby mezi místnostmi Living Room a Cellar a jakmile sejdete dolů po schodech, tak minci najdete na vozíku po vaší levici.

11) Na zásobníku toalety, která se nachází v chatrči, kde najdete Crow Key.

12) Ve 2. patře starého domu se dostaňte do místnosti, kde se nachází váha, na kterou musíte zavěsit lampu od Marguerite. Mince se nachází v komodě v rohu.

13) Po odzkoušení špatného kódu pokračujte bočním vstupem do stodoly. Jakmile budete v dlouhé chodbě, kde se musíte vyhnout výbušnině, tak vstupte do dveří přímo naproti a zlikvidujte 4 lankové výbušniny. Poté jen otevřete šuplík stolu a seberte minci.

14) Poté, co u spálené mrtvoly Clancyho najdete vzkaz s kódem, tak vstupte do další místnosti a přímo naproti vám uvidíte police, na nichž je mince.

15) Až budete hrát za Miu v části Tanker, tak se dostaňte do větrací šachty a doplazte se k rozcestí. Z něj jděte doprava a na konci objevíte minci po levé straně. Dejte si pozor, protože k této minci se již nebudete moci vrátit.

16) Na tankeru se po krátkém flashbacku s Eveline dostanete k žebříku a po něm vylezete vůbec poprvé do patra 1F. Nalevo pak seskočte do zatopené části a ve vodě poblíž rostlin objevíte minci.

17) Pomocí paklíče otevřete oranžový kufřík v kontrolní místnosti, která se nachází na lodi v podlaží 3F.

18) Na lodi se dostaňte do patra S2 a pod schodištěm, které je mezi 1. a 2. strojovnou, otevřete pomocí kyseliny box na stěně.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..