0

Resident Evil 7 Biohazard: Collectibles – Figurky Mr. Everywhere

Dalším collectibles ve hře jsou kromě dokumentů a antických mincí i speciální figurky Bobblehead se jménem Mr. Everywhere. Těch je ve hře celkem 20 a jejich lokace je stejná napříč všemi obtížnostmi. Pokud je posbíráte všechny, tak odemknete nejen Achievement/Trofej Mr. Nowhere, ale také speciální předmět pro další hraní s názvem The Walking Shoes.

1) Až získáte zbraň, tak se vraťte do chodby, kde jste našli klíč Hatch Key a pokračujte až na konec. Na stole mezi harampádím objevíte první figurku, kterou zničte.

2) Druhou figurku najdete v prádelně přímo pod magnetofonem.

3) Hned jak vstoupíte do hlavní haly (Main Hall), tak se otočte doleva a na malém stolku uvidíte figurku se vzkazem Shoot Me, Shoot Me.

4) Vydejte se do odpočívárny (Recreation Room) ve 2. podlaží a figurku objevíte v pleteném koši vedle antické mince.

5) V Drawing room ve výklenku napravo od dveří se symbolem vrány.

6) V Processing Area se vydejte do chodby severně od Dissection Room a figurku najdete na zemi vedle dveří se symbolem hada.

7) Přímo pod schody u přívěsu Zoe.

8) V Old House vstupte do chodby mezi místnostmi Living Room a Cellar a jděte na schodiště. V polovině se zastavte, následně otočte vzad a figurku objevíte za paletou u zdi.

9) Ve starém domě se po molu vydejte do safe roomu, kde najdete první batoh a nalevo na poličce vedle obrazu objevíte figurku.

10) Na konci tunelu pod podlahou seberte páku, a jakmile se otočíte, tak napravo před vámi objevíte figurku.

11) Ve 2. patře starého domu se dostaňte do místnosti s váhou, na kterou musíte zavěsit lampu od Marguerite a na stolku po vaší pravici objevíte figurku.

12) Až vylezete z Lucasova pokoje do podkroví, tak se otočte čelem vzad a na trámu napravo objevíte figurku.

13) Ve stodole zabijte monstra Molded, v zadní části vyběhněte nahoru po schodech a naproti sobě budete mít safe room. Otočte se doprava a po pravé straně uvidíte dřevěné sloupy a trámy. Na jednom sloupu objevíte i figurku Mr. Everywhere.

14) Hned jak dokončíte experiment, ve kterém Clancy uhořel, tak se dostanete do monitorovací místnosti. Vstupte do chodby, která vede ven z budovy a otočte se. Na římse přímo nad dveřmi uvidíte Mr. Everywhere.

15) Po molu se vydejte k loděnici, na rozcestí jděte doprava a vstupte do chatrče po vaší pravici, kde objevíte figurku pod rybářskou sítí.

16) Na tankeru se dostaňte do patra 4F, zamiřte ke schodišti v západní části a za zábradlím nalevo objevíte Mr. Everywhere.

17) Na tankeru v patře 2F zamiřte do místnosti s žebříkem v severovýchodním rohu, vylezte po něm nahoru do patra 3F a otočte se. Na římse naproti uvidíte další figurku a tak ji jednoduše sestřelte.

18) Až se dostanete do domku v bažinách, tak si z boxu vyzvedněte zbraně a běžte zpět k žebříku, kde na okenním rámu objevíte figurku.

19) V solných dolech se dostaňte ke schodům, které chrání výbušnina a pokračujte kolem nich dozadu. V levé části u zdi se podívejte nahoru k barelům a najdete figurku.

20) Až opustíte solné doly a dostanete se zpět do Guest House, tak hned v první místnosti najdete poslední figurku v regálu.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..