3

Resident Evil 7 Biohazard: Návod – Část 12: Finále

Odsuňte prkna před vámi, které vám blokují cestu, a dostanete se do domu, ve kterém jste celou hru začínali – Guest House. Oběhněte regál, sestřelte poslední figurku Mr. Everywhere a v další místnosti se odehraje flashback s Miou. Pokračujte dál ke schodům, vyběhněte po nich nahoru do domu a doprovázen flashbacky, pokračujte až na půdu, kde nikoho nenajdete a tak se vraťte do přízemí. Zde uvidíte pod schody proběhnout Eveline, takže ji následujte do kuchyně a odtud ke vstupním dveřím domu, kde proti vám pošle Miu i s motorovou pilou.

Vyhněte se jí, vraťte se zpět na půdu a v místnosti Attic objevíte Eveline. Před jejími tlakovými vlnami se ubraňte pomocí LB (L1), dostaňte se až k ní a píchněte jí dávku E-Necrotoxinu. Ihned po její proměně si vezměte do ruky něco silného a palte ji přímo do hlavy, až se celý děj přesune ven. Zde jí musíte chvíli odolávat a ona vás vytáhne do vzduchu, kde jí to opět napalte přímo do obličeje, až vás nakonec upustí. Zde už vás bude čekat zbraň Albert-01, kterou proti Eveline použijte a několika ranami ukončete její život i putování touto skvělou hororovou hrou.

xDante1986

3 Comments

  1. Choď k nej šprintom (aj tak ledvo pôjde). A keď bude chcieť urobiť ten výboj tak sa kry medzerníkom a tak dokola.

  2. Ahoj, nedokazem prejst k eveline na konci a pichnut jej serum. Netusim preco ale stale ma to taha viac dozadu ako dopredu. Skusal som uz vsetko. Hram to uz dva dni a dalej ako k tej deke na zemi som sa nedostal. Pozeral som videa a tam hned ta 30 sekund sa k nej dostal niekto a pichol jej to serum ale mne sa vobec neda k nej dostat, strasne ma to od je odtlaca. Aj sa branim ale ono to stale fuka a ide to dopredu strasne pomali a potom ked pusti ten silny oblak tak ma to vrati spat. Vie nekto pomoct? Skusal som aj vyhodit cely batoh, som si myslel ze som tazky ale nic.

    • Ahoj, sám jsem s ním neměl žádný problém a zabil dle toho, co píšu v návodu, nevím kde by mohl být problém, že ti to nejde, asi by to chtělo vidět Jedině se podívat na nějaké video jestli nezjistíš, co je problém.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..