1

Resident Evil 7 Biohazard: Návod – Část 2: Přivítání do rodiny Bakerů

Po setkání s rodinou Bakerů se všichni členové odeberou pryč a nechají vás upoutaného na židli, takže se levou analogovou páčkou rozhoupejte a uvolněte se z řetězu. Poté si prohlédněte účtenku, která visí na kuchyňské lince a ve vedlejším pokoji hromadu novin a dvojitými dveřmi vyběhněte na chodbu. Dejte se doprava, na konci zahněte za roh a po pár krocích uvidíte hlavu rodiny – Jacka Bakera. Otočte se, utíkejte nazpět a zahněte napravo do chodby vedoucí ke garáži. Počkejte zde, až se objeví Jack a zamíří klasickými dveřmi do kuchyně. V tu chvíli se vydejte do míst, kde jste ho viděli v chodbě a na konci u okna najdete na stolku Hatch Key. S ním utíkejte nazpět a pravděpodobně vpadnete Jackovi do rány. Vlákejte ho do chodby, tam se kolem něho pokuste proběhnout a zamiřte rychle do kuchyně. Jděte rovně do spíže a v zemi objevíte poklop, který odemkněte získaným klíčem.

Následně seskočte do chodeb pod podlahou, kde po pár metrech uvidíte nalevo červenou sekačku, na které je další antická mince. Pokračujte na konec, vylezte nahoru do prádelny a ze stolu seberte mapu hlavního domu. Jakmile vyjdete ven, tak Jack nikde nebude, ale ozve se telefon z prádelny, který samozřejmě zvedněte a vyslechněte si Zoe. Opusťte prádelnu a na konci chodby napravo uvidíte policistu skrze okno, který vás zavolá. Po krátké rozpravě od něj získáte nůž a tak zamiřte chodbou nejprve až na konec, kolem místa, kde jste získali Hatch Key. Na stole objevíte figurku Mr. Everywhere, kterou zničte a poté utíkejte ke garáži. Vstup je zavřený a box důkladně zalepený páskou, s čímž vám ovšem pomůže právě získaný nůž. Potom vstupte do garáže a po krátké scéně s policistou se vám do cesty opět postaví Jack.

Než dokončí svou práci s policistou, tak rychle jděte doprava a ze stolu si vezměte klíč od auta a následně si ze země vezměte pistoli G17. Poté musíte nalákat Jacka tak, aby byl ze strany spolujezdce, rychle naskočit do auta, zasunout klíče do zapalování a srazit Jacka na zem. Ten po chvíli ovšem vyskočí na kapotu auta, urve ji a společně s vámi spáchá sebevražedný kousek. Tím to ovšem neskončí a po chvíli vyleze ven a vy ho několika zásahy do hlavy opět pošlete k zemi. V tu chvíli se u stolu, kde byl klíč, spustí žebřík, k němuž se vydejte, shlédněte animaci a vylezte nahoru do patra. V regálu najdete rámeček s vystouplým symbolem býčího těla, který otočte, odšroubujte závit a vytáhněte Ox Statuette. Poté regál odsuňte, seskočte dolů a hlavní chodbou doběhněte až k dvojitým dveřím, do nichž musíte vložit získaný symbol býčího těla. Tím otevřete cestu do hlavní haly, kde bude vaším úkolem najít cestu z domu.

xDante1986

One Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..