2

Resident Evil 7 Biohazard: Návod – Část 7: Testovací oblast

S oběma přístupovými kartami nyní můžete otevřít vstup do testovací oblasti. Než to uděláte, tak seberte dětskou sekeru a jděte do jihozápadního rohu dvorku, kde mezi houštím najdete podstavec a další stínovou hru. Použijte dětskou sekeru, natočte ji tak, aby stín vypadal jako číslo 7 a za odměnu získáte stabilizátor, který zrychlí vaši schopnost přebíjet zbraně. Pak již zamiřte ke dveřím, odemkněte je modrou a červenou kartou a vstupte dál. Vyběhněte nahoru po schodech, vstupte do místnosti s televizorem a shlédněte Lucasův výstup. Následně se chodbou vydejte do další místnosti a uvnitř si dejte pozor na lankové pasti, které se při dotyku aktivují a vybuchnou. Nejlepší je se podívat okolo a s odstupem sestřelit výbušninu pomocí pistole. Ve vedlejší místnosti si dejte pozor na trojici výbušnin a v rohu místnosti odsuňte hlavu figuríny v regálu a seberte druhý set na opravu zbraní (musíte mít fotku pokladu). Doběhněte ke schodišti, ignorujte bednu, jež ukrývá výbušninu, a dole pod schody si dejte pozor, protože vstup hlídají dvě bomby.

Podle potřeby si do bedny odložte nepotřebné věci a přistupte k panelu u dveří. Na scéně se objeví Lucas a řekne vám trojici kódů, z nichž všechny jsou samozřejmě špatné, ale přesto jeden z nich musíte zadat. Zvolte například 0621, odstupte dozadu od dveří, aby vás nezabila past a nově otevřenými dveřmi napravo pokračujte do stodoly. Po pravé straně můžete prozkoumat místnost s jednou výbušnou bednou, následně pak pokračujte dál po chodbě a na konci dlouhé chodby uvidíte před vámi dveře. Jděte pomalu, protože u druhého okna nalevo je nastražená lanková past, takže ji podlezte a zabijte Molded monstrum, které vám vpadne do zad. Jakmile otevřete dveře do oné místnosti, tak zlikvidujte 4 lankové pasti a vzadu ze šuplíku si seberte antickou minci. Napravo pak ze skříňky seberte další steroidy a pokračujte do velké místnosti, kde na vás zaútočí hned několik Molded. Až bude po nich, tak vzadu vyběhněte nahoru po schodech, dejte se doprava a po vaší pravici uvidíte na jednom z dřevěných sloupků Mr. Everywhere.

Pokud potřebujete, tak se vraťte do safe roomu naproti schodům, nebo v opačném případě seskočte do prostor ve východní části. Po schodech vyběhněte nahoru, seberte baterii a vraťte se s ní k přístroji v přízemí. Ten bohužel bouchne a Lucas pro vás připravil střet s větším Molded monstrem. Vezměte si do ruky brokovnici, případně něco většího, útočte mu na hlavu a vyhýbejte se jeho útoku, kdy po vás bude plivat tekutinu. Až ho zabijete, tak nastupte výtahu, vyjeďte nahoru do patra a opačnými dveřmi zamiřte ven. Poté se chodbou dostaňte až k tělu upáleného Clancyho, přečtěte si vzkaz obsahující kód ke dveřím (1408) a projděte průchodem do další místnosti, kde z polic naproti vám seberte antickou minci. Poté nalevo zmáčkněte tlačítko na trámu, seběhněte po schodech dolů do místnosti s dveřmi, jež chrání kód a zadejte 1408. Poté vám Lucas připomene, že se jedná o výzvu a tak se zbavte všech věcí z vašeho inventáře a odložte je do bedny.

Následně vstupte do místnosti a zjistíte, že jste se dostali do místnosti s narozeninovým dortem, kterou jste dokončili v kůži kameramana Clancyho. Nezdržujte se zbytečnostmi, zamiřte k dortu a po Lucasově proslovu si v kuchyni zapalte svíčku u sporáku. S ní přepalte provaz na dveřích vedle monitorů a vstupte do místnosti, kde na dveřích zadejte kód LOSER. Potom si vezměte otočný uzávěr, ten použijte v místnosti s dortem a vypněte přívod vody. Jakmile to uděláte, tak si zajděte zapálit svíčku, postavte ji na dort a počkejte, až vybuchne. Lucas vědom si své chyby vhodí dovnitř bombu, takže na nic nečekejte, strhněte ze zdi prkno a bombu prohoďte na druhou stranu. Po jejím výbuchu projděte dírou ve zdi a dostanete se do části, ze které vás Lucas sledoval a odkud právě uprchl. Nakonec si jen vezměte ze zdi mapu testovací oblasti, která je už teď víceméně k ničemu, předělejte si věci z bedny do inventáře a ze stolků u televizorů si vezměte hlavu pro vytvoření séra (D-Series Head).

xDante1986

2 Comments

    • Ahoj, kterou bombu máš namysli… tu v testovací části, kde jsi bez zbraní.. jestli jo, tu ti tam vhodí Lucas poté, co vše uděláš …. pokud myslíš ty lankové bomby, ty jsou rozmístěny přímo v té části.. jdou docela dobře vidět.

      Pokud něco jiného popiš situaci co se děje, nebo na čem ztroskotáš.. takhle mi není moc jasné, kde je problém, dohrál jsem několikrát a problém jsem ani jednou neměl. Dej si pozor, že uděláš opravdu vše a nenecháš si na ruku vyrýt LOSER a tím pádem nevyndáš ze sudu ten klíč…. to je důležité jinak samozřejmě uhoříš…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..