5

Resident Evil 7 Biohazard: Návod – Část 8: Záchrana Zoe a Mii

Z monitorovací místnosti zamiřte dál dveřmi a ještě než opustíte budovu, tak se otočte čelem vzad a nahoře nad dveřmi zničte figurku Mr. Everywhere. Venku následně použijte otočnou kliku pro aktivaci lávky, přeběhněte na druhou stranu a po molu doběhněte až k rozcestí. Na něm se dejte doprava a na dalším rozcestí opět doprava do chatrče. V ní posbírejte zásoby a zničte figurku pod rybářskou sítí. Z chatrče zamiřte na opačnou stranu, doběhněte k dalšímu mechanismu a ten opět aktivujte otočnou pákou. Nyní utíkejte nazpět, zabijte Molded, který vyskočí z vody a prostřílejte si cestu až k budově na konci mola, kde vstoupíte do safe roomu. Tam posbírejte veškeré zásoby a vyzbrojte se na souboj s bossem. Vyběhněte po schodech nahoru, vstupte do místnosti s oběma ženami a poté, co s nimi provedete interakci, tak na vás zaútočí zmutovaná verze Jacka.

Hned na začátku boje si povšimněte očí, které má boss rozesety všude po těle. Postupně začněte s jejich likvidací, protože jsou to jeho slabá místa a navíc ho při zničení na chvíli paralyzujete. Dobré je se rovnou přemístit do spodní části, protože zde máte více prostoru na akci a jakmile ho dostatečně zraníte, tak mu poslední oko zůstane vespod těla. Počkejte, až vyleze nahoru do patra a zespodu ho po odkrytí odpravte ze světa. Po rozhovoru se Zoe zjistíte, že boj ještě úplně neskončil a tak Jackovi píchněte sérum, což ho natrvalo pošle ze světa. Potom pokračujte na konec mola, rozhodněte se, zda zachráníte Miu (dobrý konec) nebo Zoe (špatný konec) a společně odplujte no loďce. Po následných událostech se hra přesune k tankeru, kde se ocitnete v kůži Mii.

xDante1986

5 Comments

  1. V místnosti kde je Mia a Zoe je psáno, že po interakci s nima tam vrazí zmutovaný Jack. Jakou interakci, co je tím myšleno? U Mii rozřeže pouta na ruce sám ale se Zoe se jenom pobaví a ruce nechá svázaný, co udělat aby se objevil Jack? Děkuji Štefan

    • Ahoj, interakce je všeobecně myšlen rozhovor, akce s danou postavou, mělo by stačit k postavě dojít a zmáčknout akční tlačítko.

  2. Když vlezu do místnosti s oběma ženami tak co je myšleno interakcí s nima po které mě má napadnout zmutovaný Jack? At dělám co dělám tak Jack nikde. Děkuji Štefan

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..