0

Resident Evil 7 Biohazard: Návod – Část 9: Tanker

Až budete Miu ovládat, tak vyběhněte nahoru po rampě, doběhněte k Ethanovu tělu a to bude odvlečeno černou hmotou, kterou tvoří Molded monstra. Na cestě před vámi se dejte doleva, vytáhněte se nahoru na vyvýšenou část a otočte kulatým uzávěrem, čímž se dostanete do vnitřních prostor tankeru. Chodbou se dostaňte až ke schodišti, vyběhněte po schodech do patra S1 a tam se po prozkoumání místnosti odehraje scéna s dvěma dělníky. Jakmile skončí, tak seskočte otevřeným poklopem do větrací šachty a dojděte na první rozcestí, z něhož se dejte doprava a po levé straně objevíte antickou minci. Pak proběhněte na konec šachty a seskočte do patra S2. Vydejte se na sever, po cestě prozkoumejte přilehlé místnosti a dostaňte se na schodiště, kde se odehraje flashback s Eveline. Pokračujte k žebříku, vylezte po něm až nahoru do patra 1F.

Nalevo seskočte dolů do zatopené části, prohledejte vodu u zdi nalevo a objevíte další antickou minci. Potom vylezte nahoru po žebříku a po schodech zamiřte do hlavní části patra 1F. Podívejte se do mapy a vaším cílem bude místnost po vaší pravici. Vydejte se tam, utíkejte k jižní zdi a nevšímejte si monstra, které vypadne z větrací šachty. Místo toho rychle seberte pojistku (General Purpose Fuse), opusťte místnost a dejte se chodbou doprava. Vstupte do ubikací (Bunk Room) ve východní části a na posteli si přečtěte Jimův dopis, pak pokračujte do jižní místnosti a tam na stole objevíte Giovanniho vůli. Po přečtení zamiřte do kajuty v jihozápadním rohu, kde si nejprve vezměte ze šuplíku pistoli (MPM Handgun) a následně si uložte hru. Vraťte se na chodbu, utíkejte na sever a do slotu vedle dveří v severozápadním kvadrantu vložte pojistku, čímž je otevřete.

Nyní vyběhněte nahoru do patra 2F a zjistíte, že jsou dveře zamčené a tak vám nezbude nic jiného, než pokračovat do podlaží 3F. Doběhněte do místnosti s Eveline, vedle televizoru seberte videopásku Old Videotape a použijte ve videu, čímž se dostanete k událostem z minulosti. Hned jak kazeta začne, tak vyslechněte rozhovor s Alanem a ze stolu seberte náboje do samopalu a rovněž si nezapomeňte přečíst dokument s rozkazy. Opusťte kajutu, vydejte se na sever a pokračujte chodbou až k místu, kde se Mia podívá na své hodinky, jež ukazují vzdálenost vašeho cíle. Dvojitými dveřmi napravo vstupte do jídelny, v levém zadním rohu se protáhněte otvorem u podlahy a dostanete se do kuchyně, kde prozkoumejte černou hmotu. Po rozhovoru s Alanem se váš hlavní cíl trošku vyostří a vzhledem k situaci budete muset najít Eveline, co nejrychleji.

Vraťte se na chodbu, pokračujte dál, a jakmile vám vstoupí do cesty regál, tak vstupte do místnosti nalevo. Zde si dejte pozor na Molded monstrum a pokračujte na chodbu, odkud je to jen kousek k výtahu. Přivolejte si ho, zabijte dalšího Molded a uvnitř použijte tlačítko S2. V daném podlaží si prostřílejte cestu do strojovny, zabijte Molded monstra na schodech a kolem mrtvého dělníka pokračujte do další chodby.Zde seběhněte po schodech dolů, zamiřte až na konec a ve skladu po levé straně otevřete bránu, za kterou se skrývá velmi silná kyselina (Corrosive). Vraťte se na chodbu, zastavte se u dveří, které jste před chvílí míjeli a použijte na ně kyselinu, čímž zničíte zámek a budete moci vstoupit dovnitř. Vyslechněte rozhovor, oběhněte dokola celou místnost, a jakmile zjistíte, že tu Eveline není, tak se podívejte zpět ke dveřím. Utíkejte za ní, vyslechněte rozhovor s Alanem a prostřílejte si cestu zpět k výtahu.

Na nic nečekejte, přivolejte si ho zpět a vyberte 3. podlaží. Výtah se bohužel zasekne a tak budete nuceni otevřít a vylézt do chodby v patře 2F. Dejte se doleva, doběhněte zpět do jídelny a tam zamiřte do místnosti po vaší pravici. Rovnou se podívejte do pravého rohu před vámi a u stropu uvidíte větrací šachtu, kterou přelezte do chodby a odtud už po schodišti pokračujte do patra 3F, kde se dostanete do místnosti, kde jste ve skutečné realitě našli onu videokazetu. Jděte do místnosti nalevo od televize, promluvte si s Alanem a po krátkém střetu s Eveline jděte dál. Dostanete se do místnosti s laptopem, který můžete použít a Mia tak nahraje video, které jste měli možnost vidět ze začátku hry. Nakonec už jen zadními dveřmi pokračujte dál a doběhněte až k Eveline, kde se odehraje jedna z mála FMV sekvencí ve hře.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..