0

Resident Evil 7: DLC Banned Footage Vol. 1 – Bedroom: Návod

Bedroom začíná pohledem do pokoje s uvězněným Clancym, kterému Marguerite donese dobrotu z její kuchyně a odejde. Vaším úkolem je se dostat pryč a zachránit si tak život. Vezměte si tedy lžíci, otevřete pouta a nalevo seberte lampu. Běžte ke stolu vedle dveří, prohlédněte si vázu a seberte zapalovač, který je schovaný uvnitř. Ze zdi vezměte oválný obraz (Untitled Painting C), jděte k hodinám na stolku vedle postele a po jejich prozkoumání odpadne ručička, kterou si vezměte. Poté nalevo seberte druhý obraz (Untitled Painting B) a jděte k pozůstatku velkých hodin nedaleko dveří, které odemknete pomocí hodinové ručičky.

Z útrob seberte poslední obraz (Untitled Painting A) a rozezní se hodiny, což bohužel přiláká Marguerite (naštěstí máte 1 minutu). Rychle zavřete dvířka hodin, na stěnu pověste obrazy v pořadí B, C, A (zleva doprava) a z otevřené knihy seberte jehlu k šití (Sewing Needle). Poté si vezměte všechny obrazy, dejte C na první pozici, kde byl, obraz B na talíř na sudu a šicí jehlu použijte na hodiny u postele, kde nastavte 5 hodin. Jakmile to uděláte, tak se odsune postel a vy uvidíte tajný průchod pod ní, který je nyní zavřený. Znovu tedy prozkoumejte hodiny, čímž se postel vrátí do původní polohy, jděte pověsit lampu na zeď u postele a znovu ulehněte.

Nakonec si jen zapněte pouta a počkejte na Marguerite. Pokud jste vše udělali správně, tak Marguerite na nic nepřijde a vy budete v pořádku, v opačném případě vám ubere trošku zdraví a tentokrát pořádně uzavře pouta, která byste museli otevřít pomocí vidličky, kterou přinesla i s druhým chodem. Seberte vidličku (Fork), následně hořák (Stove) a pokud chcete, tak můžete ochutnat jídlo od Marguerite. Opusťte postel, opět si vezměte lampu a vedle postele si přečtěte vzkaz, který pomůže rozluštit další hádanku. Posbírejte všechny obrazy, zleva doprava je pověste v pořadí A, B, C a otevře se druhá tajná přihrádka knihy, kde bude figurka, která bude mít v jedné ruce vidličku, uprostřed bryndák se symbolem listu a v druhé ruce pak lžíci.

V inventáři se podívejte na vidličku a objevíte symbol hada, to samé udělejte se lžící, a objevíte pro změnu jablka. Jděte ke dveřím u postele, na zámku zadejte had, list, jablko a ony se otevřou. Po vstupu do skladu si přečtěte vzkaz, který najdete v kabátu, jenž visí na věšáku v rohu místnosti a na skříňce nalevo si povšimněte prkna. Použijte na hřebík vidličku, ze skříně seberte palivo (Solid Fuel) a to následně zkombinujte s hořákem. Vraťte se do ložnice a za stolem po vaší levici si vezměte nůž, tak jak bylo psáno ve vzkazu. Následně si ze stěny seberte zpět všechny obrazy a na levou pozici pověste obraz C. Pak zamiřte k sudu, položte na talíř hořák s palivem a zapalte ho zapalovačem.

Malý výbuch bohužel způsobí hluk, který opět přiláká Marguerite a tentokrát budete mít jen 40 sekund. Rychle tedy prozkoumejte láhev, ze které vyjměte vývrtku (Corkscrew), následně na talíř položte obraz a jděte pověsit lampu na své místo. Pak už jen ulehněte do postele, zavřete pouta a opět počkejte do příchodu paní domácí. Poté, co zkontroluje situaci a odejde, tak opět opusťte postel, seberte lampu a na korek ve věšáku použijte vývrtku. Seberte polovinu věšáku (Lantern Hook A), jděte do skladiště a tam vymontujte i druhou polovinu (Lantern Hook B). Obě je v inventáři zkontrolujte, čímž vytvoříte železnou sošku (Iron Statuette), otočte se a na box před vámi použijte nůž, abyste odstranili červenou izolační pásku.

Do boxu následně vložte lampu, na podstavec blíž kleci položte sošku a natočte ji tak, aby stín dotvořil polovinu hlavy mladé ženy. Na druhý podstavec použijte vidličku, otočte ji tak, aby stín utvořil hlavu hada a po vyřešení hádanky se vám otevřete klec, ve které najdete klíč hada (Snake Key). V tu chvíli uslyšíte, že do vedlejší místnosti přišla Marguerite a tak si do ruky vezměte nůž a vstupte do ložnice, kde dojdete k potyčce, kterou Clancy automaticky vyhraje. Nakonec už jen odsuňte postel pomocí hodin, klíčem hada otevřete poklop a seskočte do tmavého tunelu, kterým proběhněte na jeho konec, čímž dokončíte pásku Bedroom.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..