0

Resident Evil 7: DLC Banned Footage Vol. 2 – Daughters: Návod (Bad Ending)

Po skončení úvodní animace jděte do jídelny, počkejte, až dorazí Jack s Eveline, kterou zachránil u tankeru a vyslechněte si rozhovor mezi ním a Marguerite. Potom jděte podle pokynů vaší matky do prádelny (Laundry Room), tam seberte ze stolu čisté prádlo (Change of Clothes) a zamiřte po schodech naproti jídelny nahoru do patra. V Lucasově pokoji si nejprve vyslechněte svého otce a pokračujte za Eveline, s níž se odehraje krátká scéna. Jakmile vypadne elektrický proud, tak zapněte svůj zapalovač (RT/R2), vraťte se do jídelny v přízemí a tam najdete omráčeného Lucase.

Vyběhněte zpět nahoru do patra, zamiřte do koupelny a tam zjistíte, že Marguerite jako první přijala dar od Eveline. Naštěstí vás zachrání váš otec Jack a požádá vás, ať zajdete do garáže pro lano. Vydejte se tedy do garáže, seberte lano z regálu nalevo a vraťte se s ním nahoru do koupelny, kde zjistíte, že i Jack podlehl Evelininu daru. Jakmile budete moci Zoe ovládat, tak se otočte čelem vzadu, utíkejte chodbou kupředu a vstupte do odpočívárny po vaší levici. Hned jak to uděláte, tak za sebou zavřete dveře a pomocí lana je zablokujte, aby se za vámi Jack nedostal.

Rychle utíkejte do babiččina pokoje (Grandma´s Room), ze stolku za dveřmi seberte vidličku a utíkejte do pravého zadního rohu odpočívárny, kde pomocí vidličky odstraňte hřebíky a sundejte prkno, které blokuje okno. Tím pak vylezte ven, dejte se chodbou doprava a po vaší pravici odstraňte plech, abyste se dostali zpět do vnitřní části domu a naproti vám uvidíte, jak Jack odtáhne Lucase proti jeho vůli do jeho dětského pokoje. Pokračujte do hlavní haly, zhasněte zapalovač a pomalou chůzi sejděte dolů do přízemí ve chvíli, kdy k vám Marguerite bude stát zády.

Otevřete dvojité dveře vedoucí do západního křídla a vaše matka na chvíli přijde k sobě a dá vám klíčky od auta. Utíkejte chodbou kupředu a až narazíte na otce, tak si to namiřte do prádelny (Laundry Room) a tam seskočte do tunelu pod podlahou. Protáhněte se jím na druhou stranu do spižírny, jděte do podřepu a pomalu se protáhněte kolem Jacka až ke garáži, kde rychle zmáčkněte tlačítko a počkejte, až vyjede roleta nahoru. Pak už jen nasedněte do auta, nastartujte ho a shlédněte závěr tohoto zakončení.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..