0

Resident Evil 7: DLC Banned Footage Vol. 2 – Daughters: Návod (True Ending)

Po skončení úvodní animace jděte do jídelny, počkejte, až dorazí Jack s Eveline, kterou zachránil u tankeru a vyslechněte si rozhovor mezi ním a Marguerite. Než kamkoliv půjdete tak  se postavte za Lucase, který se posadí ke stolu a uvidíte, jak si odemyká telefon kombinací 1019. Následně na chvíli ignorujte vaši matku a jděte do spižírny, kde seskočte dolů do tunelu pod podlahou. Hned jak to uděláte, tak ze země seberte paklíč (Lock Pick) a protáhněte se tunelem do prádelny. Tam seberte čisté prádlo (Change of Clothes) a zamiřte po schodech naproti jídelny nahoru do patra.

Než se vydáte do Lucasova pokoje, tak běžte do koupelny, paklíčem otevřete zásuvku a najdete malý komponent (Small Component). V Lucasově pokoji si nejprve vyslechněte svého otce a pokračujte za Eveline, s níž se odehraje krátká scéna. Jakmile vypadne elektrický proud, tak zapněte svůj zapalovač (RT/R2), jděte ke komodě nalevo od dveří a prozkoumejte trofej, do níž můžete vložit komponent z koupelny a spustit tak dolů žebřík. Vylezte po něm nahoru do podkroví, utíkejte dozadu k počítači a odemkněte ho kódem 1019.

Ze vzkazu, který v něm najdete, zjistíte, že otec schoval Lucasovi věci do červeného boxu na nářadí na verandě, což vám za chvíli přijde vhod. Nyní se vraťte do jídelny v přízemí a tam najdete omráčeného Lucase. Vyběhněte zpět nahoru do patra, zamiřte do koupelny a tam zjistíte, že Marguerite jako první přijala dar od Eveline. Naštěstí vás zachrání váš otec Jack a požádá vás, ať zajdete do garáže pro lano. Vydejte se tedy do garáže, seberte lano z regálu nalevo a vraťte se s ním nahoru do koupelny, kde zjistíte, že i Jack podlehl Evelininu daru.

Jakmile budete moci Zoe ovládat, tak se otočte čelem vzadu, utíkejte chodbou kupředu a vstupte do odpočívárny po vaší levici. Hned jak to uděláte, tak za sebou zavřete dveře a pomocí lana je zablokujte, aby se za vámi Jack nedostal. Rychle utíkejte do babiččina pokoje (Grandma´s Room), ze stolku za dveřmi seberte vidličku a utíkejte do pravého zadního rohu odpočívárny, kde pomocí vidličky odstraňte hřebíky a sundejte prkno, které blokuje okno. Tím pak vylezte ven, dejte se chodbou doprava a na konci prolezte mezi harampádím k červenému boxu s nářadím, ze kterého vytáhněte reliéf psí hlavy (Dog Head Relief).

Poté se protáhněte nazpět, po vaší pravici odstraňte plech, abyste se dostali zpět do vnitřní části domu a naproti uvidíte, jak Jack odtáhne Lucase proti jeho vůli do jeho dětského pokoje. Pokračujte do hlavní haly, zhasněte zapalovač a pomalou chůzi sejděte dolů do přízemí ve chvíli, kdy k vám Marguerite bude stát zády. Jakmile bude obcházet po hale, vydejte se druhou cestou k hlavnímu vchodu, vložte do dveří reliéf psí hlavy a dostanete se ven na dvorek. Nakonec si to jen namiřte do přívěsu, kde objevíte Miu a po přečtení dokumentu a stole se otočte, čímž své putování ukončíte.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..