0

Secret Files Tunguska: Návod – Irsko

Seberte ceduli napravo od cesty, poté i vlajku visící u dveří a vstupte do hospody. Ze stolu si vezměte pohárek, vyjděte ven a po schodech napravo seběhněte dolů. Do prázdného pohárku naberte mořskou vodu, ze soudku nalevo si vezměte rybu a poté i kámen ze země. Vraťte se zpět do hospody, zkombinujte ceduli s rybou a výsledek dejte grilovat do krbu. Následně polijte vlajku mořskou vodou a s její pomocí vytáhněte ven smaženou rybu na ceduli. Zajděte si pro další sklenici s vodou, v hospodě ji položte ke krbu a ihned si ji vezměte zpět. Poté si ji prohlédněte v inventáři a získáte kamennou sůl, s níž opusťte hospodu. Pomocí vlajky zakryjte dopravní značku u cesty, zpět v hospodě položte na stůl opečenou rybu před hosta a ten si k ní poručí citrón. Jděte tedy za hostinským, zeptejte se ho na citrón a vyčerpejte všechna témata k rozhovoru.

Jakmile uslyšíte zvuk motoru, tak vyběhněte ven a prohledejte bednu, která spadla z náklaďáku. Vraťte se zpět do hospody, dejte citrón hospodskému, a jakmile si sedne vedle hosta, tak mu do sklenice na baru vhoďte sůl. Poté, co se hospodský napije a opustí místnost, tak seberte klíč z trámu a vyběhněte ven. Z dopravní značky sundejte vlajku, po schodech seběhněte dolů a klíčem si odemkněte dveře. Vstupte do sklepa, z police seberte whisky, poté i pochodeň ze sloupu a vyběhněte ven, kde si promluvte s rybářem. Poté mu dejte láhev whisky a odcestujte v zapůjčeném člunu na Morangieho ostrov. Hned po příjezdu uslyšíte muže, který je uvězněný ve studni. Nalevo od ní si vezměte meč, poté sundejte dřevěnou okenici v levé části nádvoří a projděte průchodem napravo od studny.

O hořící pochodeň zapalte tu, kterou máte v inventáři, vraťte se na nádvoří a projděte dveřmi severovýchodně od studny. Po schodech vyběhněte do druhého patra, z vitríny seberte hroty z oštěpů, následně pak i petrolejovou lucernu z komody napravo, a vraťte se na nádvoří. Nyní projděte průchodem nalevo a na stěně uvidíte pozůstatky po světle. Seberte z něj drát, zamiřte do prostředních dveří a prozkoumejte šatník nalevo od postele, v němž naleznete zlatou minci. Vraťte se na chodbu, projděte průchodem nejblíže od obrazovky a dostanete se do mučírny. Ze stěny si vezměte železný řetěz, následně i kleště ze stolu nalevo a zkombinujte je s mincí. Zapálenou pochodní rozžehněte oheň v krbu, vložte do něj minci pomocí kleští a nažhavte ji. Následně ji použijte na železnou pannu napravo a získáte rozžhavený zlatý prsten.

Poté se vraťte na nádvoří, pokračujte na jih k loďce a dostanete se zpět do původní části. Do sklenice naberte vodu z moře, následně ve vodě zchlaďte prsten a vstupte do sklepa. Do svěráku vložte hroty z oštěpů, jděte doprava a pomocí kleští sundejte prkno. To použijte na hroty z oštěpů, čímž získáte kratší desku a s nimi se můžete vydat se k hospodě. Nalevo od vchodu najdete ležet okap, který si vezměte k sobě a vraťte se zpět na ostrov. Projděte prostředními dveřmi, položte prkno na stoličku a na něj kámen. Vyběhněte po schodech nahoru do patra, zatáhněte za páku na stěně a přečtěte si knihy na poličce nalevo, ze kterých se dozvíte o amuletu. Na nádvoří seberte kryt na komín, který jste sestřelili, projděte levým průchodem a zamiřte do mučírny. Zde položte okap na skřipec a získáte dvě půlky.

S nimi si to namiřte do vedlejší ložnice a na sochu použijte rozpůlený okap, kryt komína, zlatý prsten, meč a dřevěnou okenici. Poté odhrňte závěs napravo a vstupte do ukrytého průchodu. Ve výklenku ve zdi najdete po prozkoumání klíček, se kterým se vraťte na nádvoří a průchodem vpravo zamiřte do krypty. Na hrobku použijte petrolejovou lucernu (Max to odmítne, pokud jste si nepřečetli knihy v hlavní budově), zapalte olej pomocí pochodně a na malý otvor použijte klíč. Jakmile se hrobka otevře, tak seberte amulet a vraťte se do ložnice se sochou. Amulet zkombinujte s drátem, připevněte ho k řetězu a pověste na sochu. Poté projděte dveřmi za závěsem, temnou chodbou se vydejte doleva a otevřete dveře lordu Morangiemu. Nakonec už jen shlédněte dlouhou animaci a hra se přesune do Číny.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..