0

Secret Files Tunguska: Návod – Kuba

Projděte pod obloukovou branou, z hromady dříví si vezměte polínko a otevřenými dveřmi napravo vstupte do kuchyně. Ze stolu seberte vidličku, cibuli visící u stropu a napravo pak polévkovou naběračku a grilovací kleště. Dole u obrazovky si ještě nezapomeňte vzít závaží, poté se vraťte ven před blázinec a hlavními dveřmi vstupte dovnitř. Promluvte si s ošetřovatelkou a zvolte všechny možnosti rozhovoru. Poté si ze stojanu napravo vezměte noviny, jděte směrem k obrazovce a vstupte do cely, kde si pacient staví dům z karet. Ze stolu seberte brýle, na gramofon položte závaží, čímž hudbu značně zpomalíte a promluvte si s pacientem. Následně opusťte blázinec a zamiřte na malé nádvoří.

Odtud pokračujte do kuchyně, do kamen vložte polínko, noviny a brýle a pomocí kleští vytáhněte ohořelé polínko ven. Vraťte se před ústav, promluvte si s vrátným o všech tématech a řekne vám, že mu došla černá barva. Dejte mu tedy ohořelé poleno, zeptejte se ho na malbu a o 60 minut později vám ji předá. Vstupte do budovy, ukažte portrét recepční a vyjděte ven. Zamiřte na dvorek, prohoďte pár slov s dělníkem a vstupte do kuchyně, kde vhoďte plastový pytel do kamen.  Nyní se vraťte zpět do ústavu, v pacientově cele použijte obraz na kopírku a jděte za ošetřovatelkou. Té předejte kopie fotek a ona vám otevře cestu do bloku s celami.

Vydejte se tam a vstupte do poslední cely napravo. Prohledejte postel a najdete novinový článek o ředitelce ústavu. Následně si prohlédněte škrábance na stěně vlevo, vypadnuté dlaždice, krvavou skvrnu na podlaze a nakonec i kameru v rohu místnosti. Vraťte se k recepci, zeptejte se ošetřovatelky na Perezovu celu a oznamte jí, že je pryč. Vydejte se na dvorek, zkombinujte portrét a vidličku a použijte ho na zárubeň u dveří nalevo. Jakmile Ramon vynese prádlo a vrátí se do budovy, tak se za ním dveře úplně nedovřou a vy můžete vstoupit do kontrolní místnosti. Prohlédněte si trezor, poté obraz na stěně a počet noh každého tvora vám dá dohromady kód (1428).

Ten naťukejte na sejfu a získáte videokazetu. Tu následně přehrajte ve videorekordéru, vyslechněte Ramona a hra se přesune k jeskyni. Prohlédněte si Pereze, pokuste se ho vyzpovídat, ale nebude vám to moc platné a tak se vraťte po pláži zpět k ústavu. Jděte na dvorek, seberte obraz s vidličkou u dveří a vstupte do kuchyně, kde si pomocí kleští vytáhněte další ohořelé polínko. Nyní se vraťte zpět na pláž, dejte Perezovi portrét a ohořelé polínko a nechejte ho nakreslit symbol, který Nina pošle Maxovi.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..