0

Secret Files Tunguska: Návod – Nemocnice

Max a Oleg dorazí na autobusovou zastávku poblíž nemocnice, kde je hospitalizována Nina. Vezměte si z lavičky textilní tašku, následně červené bobule z keře napravo a v inventáři obě věci zkombinujte. Poté tašku použijte na Olega a připravte malou lest se zraněnými prsty. Poté si prohlédněte vojenskou sanitku a uvidíte číslo na kliniku. Použijte tedy mobil na Maxe, použijte symbol sanitky, a jakmile se brána otevře, tak se Max protáhne na malý dvorek. Z pravé části kontejneru vytáhněte chirurgické kleště, podívejte se na stín ve tvaru klíče na zemi a poté si prohlédněte lampu. Objevíte klíč, který pomocí kleští vytáhněte a odemkněte s ním dveře. Vstupte do sklepní části, prohledejte kartotéku nalevo a přečtěte si dokumenty.

Poté seberte z police napravo anestetika, následně prozkoumejte diktafon na lehátku a nahoře na kabinetu nalevo najdete ruční fén, který si přivlastněte. Dveřmi projděte do další místnosti, z poličky nalevo seberte plynný čpavek v lahvi a ze stolku stetoskop. Následně jděte k obrazovce a u umyvadla objevíte injekční stříkačku a skalpel. U dveří v pravé části použijte stetoskop, vyslechněte slova strážného a vstupte do další části. Max se nebude chtít prozradit a tak se vraťte zpět na dvorek. Použijte stetoskop na trubku nalevo a uslyšíte Ninu, která je nyní v hlubokém spánku. Dejte pod rýnu amoniak, následně použijte ruční větrák a Nina se probudí. Přepněte si tedy na ni, seberte kamínek u zdi a také látku na matraci. Tu použijte na ostrou puklinu prasklé zdi a získáte vlákno, které zkombinujte s kamenem.

Vedle matrace seberte misku, kámen na provazu spusťte rourou dolů a přepněte si na Maxe. S ním vložte do roury skalpel, přepněte zpět na Ninu a té se automaticky objeví v inventáři. Skalpel nejdříve použijte na nohu u židle a poté na matraci, ze které získáte molitan. Obě věci pošlete dolů Maxovi, přepněte si na něj a jděte doleva před nemocnici. Pomocí kleští zničte parabolu v okně a zamiřte do místnosti, kde hlídač sledoval televizi. Rychle zkombinujte v inventáři injekční stříkačku s nohou židle a jehlu pak smočte v anestetiku. Vytáhněte klín pod dveřmi, a jakmile se zavřou, tak na malé okénko použijte foukačku, čímž hlídače uspíte. Z nástěnky vedle televize si vezměte připínáček, do misky vedle televize vložte molitan a vraťte se na dvorek.

Pošlete Nině nohu židle i molitan nasáknutý sýrovou polévkou a přepněte si na ni. V inventáři zkombinujte molitan s provázkem, následně nohu židle s miskou a pak spojte oba výtvory dohromady, čímž vytvoříte past na krysy s návnadou. Tu položte před malou díru ve zdi a počkejte, až se do ní krysa chytí. Následně past seberte, pošlete krysu dolů k Maxovi a přepněte si na něj. Vraťte se do místnosti s televizí, vyběhněte po schodech nahoru a použijte krysu na hlídače. Jakmile se za ní vydá, tak zkombinujte připínáček s anestetiky a položte ho na židli. Následně opět vyběhněte po schodech nahoru, prohledejte hlídače a získaný klíč použijte na dveře. Po osvobození Niny a krátké sekvenci se dostanete do další části hry.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..