0

Secret Files Tunguska: Návod – Vlak

Seberte si 25 wattovou žárovku nad vojákem, ze stolku vezměte láhev pomerančového džusu a sušené ovoce a projděte dveřmi na konci vagónu. Ve voze s vědci seberte chleba z košíku na stole, pokračujte dalšími dveřmi dál a dostanete se do úzké chodby. Zde odmontujte 100 wattovou žárovku, vraťte se do prvního vagónu a namontujte ji. Poté rožněte světlo a Nina se schová do kuchyňky, kde najdete sklenici s medem. Následně vylezte ven, z krosny seberte ricinový olej a vraťte se do kuchyňky. Vylijte do hrnce pomerančový džus a ricinový olej, následně do něj vložte sušené ovoce a med a výsledek namažte na chleba. Poté naplňte prázdnou láhev vodou z kohoutku, utíkejte do vozu s vědci a promluvte si s asistentem jménem Alexej, který vám poví o tom, že doktor Lesniak má špatnou náladu a jediné, co mu pomůže je chleba s marmeládou.

Jděte tedy za doktorem, dejte mu chleba a pořádně ho vyzpovídejte. Jakmile uteče na záchod, tak znovu vyzpovídejte Alexeje. Následně použijte láhev s vodou na zásuvky prodlužovací šňůry u stěny napravo a Alexej opustí místnost. Pod stolem a na stole seberte vzorkovnice se vzorky rostlin, prozkoumejte je a obě rostliny vytáhněte ven. Následně je zkombinujte, vložte do jedné sklenice a tu položte na stůl. Jakmile se Alexej vrátí, tak objeví nový vzorek a upozorní na to doktory Lesniaka a Sidorkina. Nina se mezitím sama protáhne do kanceláře doktora Sidorkina. Na stole si přečtěte knihu, poté si prohlédněte mravence, poznámky nalepené na počítači i složky napravo a budete chyceni agentem FSB, který vás odvede do vagónu se psí klecí. Seberte psí vodítko, jděte doprava a z chladničky vytáhněte šťavnatý steak.

Následně si vezměte hadici a trubku z vysavače napravo, vložte steak do sklenice a položte ji do pravé části klece. Poté seberte kost z levé části, vložte ji do dvířek pravé části vysavače a vytáhněte papírový sáček. Ten následně prohledejte a najdete zvířecí srst spolu se sponkou. Nyní zkombinujte psí vodítko s trubkou, použijte ji na stropní otvor ve středu vagónu a rozbijete sklo. Poté trubku s obojkem použijte ještě jednou a vylezte na střechu. Do trubky úplně napravo vložte zvířecí chlupy, obě potrubí spojte pomocí hadice z vysavače a profesor otevře okno svého vozu. Vraťte se doleva pro trubku se psím vodítkem a použijte ji na dvojici trubek na střeše vlaku, čímž vám bude umožněno slézt do otevřeného kupé. Podívejte se na stůl, pomocí sponky odemkněte šuplík a vezměte si z něj sošku.

Poté opusťte obraz, ze stojanu napravo seberte květinovou vázu a místo ní položte sošku. Bohužel se nic nestane a tak budete muset vyřešit menší puzzle. Podívejte se na obraz Lenina a uvidíte, jak se dívá směrem doleva. Otočte tedy všechny 4 sošky směrem doleva a otevře se tajná místnost. Vstupte do mučírny, z elektrického křesla si vezměte knihu a vraťte se zpět do kanceláře. Knihu vložte do prázdného místa v knihovně, seberte lebku z kostlivce a vraťte se do mučírny. Tu vložte do výklenku, prohlédněte si trezor za obrazem a bude vás čekat další puzzle. V druhé řadě klikněte na čtvrté tlačítko, pak druhé tlačítko ve třetí řadě, třetí tlačítko v třetí řadě, první tlačítko v páté řadě a nakonec druhé tlačítko v páté řadě. Tím vyřešíte celý puzzle a vlak následně vykolejí a Nina bude odvezena do nemocnice.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..