0

The Evil Within: DLC The Executioner – Collectibles: Daughter´s Diary

V DLC The Executioner se nachází collectibles stejně jako v hlavní hře a tak se na ně v tomto článku podíváme. Jediný rozdíl je hlavně v tom, že tady najdete pouze jeden druh (Daughter´s Diary), které představují deníky vaší dcery, po níž pátráte. Dále se zde nachází ještě tzv. Mobius Files, ale ty jsou přímo napojeny na hlavní dějovou linku a všechny je během hry získáte, takže ty dále řešit nebudeme.

Daughter´s Diary 1
Hned jak vstoupíte do panství, tak před sebou uvidíte obraz rodiny Victoriano a přízrak vaší dcery. Utíkejte k ní a na zemi objevíte první dokument.

001 002

Daughter´s Diary 2 
Nalevo od obrazu se nachází místnost s rudým symbolem na dveřích, kde si můžete vylepšit v trezoru hru a v zrcadle uložit aktuální postup ve hře. Přímo pod zrcadlem najdete deník.

003 004

Daughter´s Diary 3 
Vyběhněte do horního patra, vstupte do dvojitých dveří mezi schodišti a tam použijte skener vzpomínek pomocí tlačítka LT (L2). V tu chvíli objevíte sochu před vámi a dopis společně s řetízkem, který zanechala vaše dcera.

005 006

Daughter´s Diary 4 
V jídelně utíkejte k obrazu na levé zdi, použijte skener vzpomínek a objevíte schovaný dopis od vaší dcery.

007 008

Daughter´s Diary 5 
Po prvním použití trezoru se napravo nachází klavír, u kterého použijte skener vzpomínek a objevíte mrtvolu i s pátou částí deníku.

009 010

Daughter´s Diary 6 
Když budete stát přímo proti tajným dveřím CB-204 v druhém podlaží sídla, tak se otočte doleva a vstupte do místnosti před vámi. Před postelí použijte skener a objevíte mrtvoly Ruvikových rodičů, kteří u sebe budou mít šestou část dokumentu.

013 014

Daughter´s Diary 7
V druhém podlaží se dostaňte přes knihovnu do chodby, to doběhněte na konec a zahněte doprava. Před sebou uvidíte přízrak vaší dcery a z koupelny po vaší pravici vyjde jeden prokletý. Toho zabijte, uvnitř použijte skener vzpomínek a objevíte na vaně část deníku.

011 012

Daughter´s Diary 8
Projděte chodbou za obrazem a na jejím konci najdete na podlaze před vámi dopis.

015 016

Daughter´s Diary 9
V podzemí zamiřte do save roomu a na polici nalevo od zrcadla objevíte dopis.

017 018

Daughter´s Diary 10
Po sebrání Mobius Directive 05 v podzemí se vám otevřou dveře vedle save roomu. Těmi se vydejte dál, projděte průchodem po vaší levici a otočte se ihned doleva. Potom už jen použijte skener vzpomínek a objevíte hromadu těl i s desátou částí deníku.

019 020

Daughter´s Diary 11
Poté, co pomocí páky deaktivujete dvojici rotujících břitů, tak se od ní otočte a před sebou uvidíte další část deníku, která je hned vedle dalších rotujících čepelí, které jsou tentokrát orientovány vertikálně.

021 022

Daughter´s Diary 12
Až se vám v podzemí otevřou dveře naproti save roomu, tak jimi projděte a vstupte do malé mučírny naproti vám. Až budete stát čelem ke stolu, tak použijte skener vzpomínek, tak objevíte tělo umučeného muže společně s částí deníku.

023 024

Daughter´s Diary 13
V chodbě s celami se dostanete na rozcestí a na konci chodby uvidíte vaši dceru, která následně zmizí a na podlaze zůstane část deníku.

025 026

Daughter´s Diary 14
Hned po sebrání 13. části použijte na konci chodby skener vzpomínek a objeví se před vámi dveře. Těmi vstupte do místnosti a na stole v rohu místnosti najdete poslední část deníku vaší dcery.

027 028

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..