0

Zaklínač 3: Divoký hon – Elementálové: Chrliči

Pro boj s nimi se hodí: Dwimeritová petarda, Olej proti magickým bytostem a znamení Quen.
Získatelné materiály: Esence živlu, Železná ruda, Srdce z chrliče a Prášek z chrliče.

Chrliči

„Zdá se mi to, nebo na nás ten chrlič čumí?”

                                                     Lara Estevann, zlodějka z Loc Muinne

Chrliči jsou kamenné sochy oživené proto, aby mágům hlídali laboratoria a obydlí před vetřelci. Ti, kteří se nezaleknou pohledu na tyto rohaté a okřídlené příšernosti, většinou zemřou krátce nato, když jsou rozsápáni na kusy kamennými pařáty.

Jedná se o extrémně nebezpečné nepřátele. Díky tomu, že jsou vytesáni z žuly a mramoru, tak vydrží neskutečné množství poškození a zároveň mají nadlidskou sílu. Jeden úder jeho kamenných pěstí, které vypadají jako balvany, dokáže rozdrtit i muže v těžké zbroji. Dokonce ani ti, kteří jsou mimo jeho dosah, se nemohou cítit v bezpečí, protože dokáže házet kameny se smrtící přesností.

Díky jejich velikosti a váze je proti nim znamení Aard naprosto neúčinné. Kámen, ze kterého jsou stvořeni, je zase činní plně imunními vůči ohni a tak je i Igni neúčinné, stejně jako zbraně, jenž působí otravu či krvácení. Naštěstí mají i nějaké ty slabiny a tak je dokáže zranit stříbrná čepel zaklínačského meče a jsou proti nim účinné Dwimeritové petardy, protože dokáží narušit magii, která vdechla chrličům život.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..