16

Zaklínač 3: Divoký Hon – Gwint: Neutrální karty

V následujícím článku se podíváme na jednotlivé karty, které se řadí mezi neutrální karty. Výhoda těchto karet je, že je můžete vložit do balíčku kterékoliv frakce a také to, že mezi nimi nejsou extra slabé karty. Ačkoliv jsou v článku vždy zobrazeny všechny karty ve dvou verzích, tak můžete získat jen jednu kartu. Karta zobrazená nalevo je originální vzhled a ta napravo je po aktivaci DLC balíčku Hrdinové z balad. V seznamu jsou nyní doplněny i 4 karty z datadisku Srdce z kamene.

Ciri 1 Ciri 2
Název: Cirilla Síla: 15
Řada: Přední linie Typ: Hrdina
Speciální schopnosti: N/A
Tipy ke kartě: Karta Ciri je společně s Geraltem nejsilnější ve hře. Díky faktu, že se jedná o hrdinu je imunní vůči všem zvláštním kartám. Pokud máte v balíčku karty Štiplavý mráz, Neproniknutelná mlha a Prudký déšť, tak je můžete vynést a mezi ně následně vynesete silné hrdinské karty.
Zisk karty: Vyhrajete ji od obchodníka Scoia´tael během vedlejšího úkolu Gwint: Hráči z velkoměsta.
Emiel Regis Rohellec Terzieff 1 Emiel Regis Rohellec Terzieff 2
Název: Emiel Regis Rohelles Terzieff Síla: 5
Řada: Přední linie Typ: Jednotka
Speciální schopnosti: N/A
Tipy ke kartě: Průměrně silná karta, která se v počátečních fázích hodí, ale později kartu vyměníte za jiné.
Zisk karty: Tuto kartu můžete vyhrát náhodně nad některým soupeřem během vašeho putování ve světě Zaklínače 3.
Gaunter O´Dimm - Temnota
Název: Gaunter O´Dimm: Temnota Síla: 4
Řada: Zadní linie Typ: Jednotka
Speciální schopnosti: Nástup
Tipy ke kartě: Slabší karta, jenž disponuje schopností Nástup. Díky tomu ji můžete vynést a spolu s ní i všechny ostatní karty tohoto typu.
Zisk karty: Jednu kartu lze koupit od obchodníka v lokaci Horní mlýn a další dvě u obchodníka v táboře nedaleko Karstenu. Karty jsou dostupné pouze v datadisku Srdce z kamene.
Gaunter O´Dimm
Název: Gaunter O´Dimm Síla: 2
Řada: Obléhací Typ: Jednotka
Speciální schopnosti: Nástup
Tipy ke kartě: Slabší karta, jenž disponuje schopností Nástup. Díky tomu ji můžete vynést a spolu s ní i všechny ostatní karty tohoto typu.
Zisk karty: Můžete ji vyhrát nad Hilbertem v aukční síni, kam se dostanete během hlavní příběhové linie datadisku Srdce z kamene.
Geralt z Rivie 1 Geralt z Rivie 2
Název: Geralt z Rivie Síla: 15
Řada: Přední linie Typ: Hrdina
Speciální schopnosti: N/A
Tipy ke kartě: Karta Geralta je společně se Cirillou nejsilnější ve hře. Díky faktu, že se jedná o hrdinu je imunní vůči všem zvláštním kartám. Pokud máte v balíčku karty Štiplavý mráz, Neproniknutelná mlha a Prudký déšť, tak je můžete vynést a mezi ně následně vynesete silné hrdinské karty.
Zisk karty: Vyhrajete ji od Talara v hospodě U Sedmi koček během vedlejšího úkolu Gwint: Staří kámoši.
Kráva
Název: Kráva Síla: 0
Řada: Zadní linie Typ: Jednotka
Speciální schopnosti: N/A
Tipy ke kartě: Tato karta je v podstatě jen do počtu a můžete s její pomocí leda vylákat kartu z nepřítelova balíčku.
Zisk karty: Kartu najdete na statku v horním patře během hlavního úkolu Večírek mrtvého muže. Po dokončení úkolu se karta bude nacházet na stejném místě, takže nemusíte mít strach, že byste o ni přišli.
Marigold 1 Marigold 2
Název: Marigold Síla: 2
Řada: Přední linie Typ: Jednotka
Speciální schopnosti: Morálka
Tipy ke kartě: Tato karta vám zdvojnásobí sílu karet v přední linii a zároveň má i sílu 2, takže v případě, že ji vynesete, tak bude muset nepřítel tuto kartu tak jako tak přehodit.
Zisk karty: Tuto kartu můžete vyhrát během karetního turnaje na bálu v panství Vegebludů během vedlejšího úkolu Otázka života a smrti.
Olgierd von Everec
Název: Olgierd von Everec Síla: 6
Řada: Přední/Zadní linie Typ: Jednotka
Speciální schopnosti: Morálka, Hbitost
Tipy ke kartě: Silná karta, kterou můžete umístit libovolně do přední či zadní linie. Zároveň zvýší sílu jednotek v dané řadě o +1.
Zisk karty: Tuto kartu vyhrajete nad Shani na její klinice. Pokud dokončíte příběh, tak ji najdete na klinice na stole. Lze získat pouze v datadisku Srdce z kamene.
Triss Ranuncul 1 Triss Ranuncul 2
Název: Triss Ranuncul Síla: 7
Řada: Přední linie Typ: Hrdina
Speciální schopnosti: N/A
Tipy ke kartě: Jedna z nejslabších hrdinských karet, která má i tak sílu 7, což je nadprůměrná hodnota. Karta je samozřejmě imunní vůči všem zvláštním kartám.
Zisk karty: Můžete ji vyhrát od Lamberta během vedlejšího úkolu Gwint: Staří kámoši. První možnost je během úkolu Po nitce ke klubku a pokud na to zapomenete, tak ji budete moci získat později v pevnosti Kaer Morhen.
Vesemir 1 Vesemir 2
Název: Vesemir Síla: 6
Řada: Přední linie Typ: Jednotka
Speciální schopnosti: N/A
Tipy ke kartě: Solidně silná karta, která se perfektně hodí na použití s Marigoldem.
Zisk karty: Kartu Vesemira vyhrajete od Vimme Vivaldiho během vedlejšího úkolu Gwint: Hráči z velkoměsta.
Villentretenmerth
Název: Villentretenmerth Síla: 7
Řada: Přední linie Typ: Jednotka
Speciální schopnosti: Sežehnutí – Přední linie
Tipy ke kartě: Jedná se o jedinou kartu, která má schopnost sežehnutí, která funguje jinak než zvláštní karta Sežehnutí. Jakmile kartu vynesete, tak zničí nepříteli nejsilnější kartu v přední linii, pokud je součet síly všech karet v předních linii větší než 10. Díky této schopnosti by rozhodně neměla chybět ve vašem balíčku.
Zisk karty: Tuto kartu můžete vyhrát náhodně nad některým soupeřem během vašeho putování ve světě Zaklínače 3.
Yennefer z Vengerbergu 1 Yennefer z Vengerbergu 2
Název: Yennefer z Vengerbergu Síla:
Řada: Zadní linie Typ: Hrdina
Speciální schopnosti: Léčitelství
Tipy ke kartě: Stejně jako Triss Ranuncul je to jedna z těch slabších karet hrdinů, která má ovšem schopnost léčitelství a tak lze přivést do hry zpět jednu z vyřazených jednotek.
Zisk karty: Kartu Yennefer vyhrajete od hospodského Štěpána v Oxenfurtu během vedlejšího úkolu Gwint: Krčmáři v kanbanu.
Záhadný elf 1 Záhadný elf 2
Název: Záhadný elf (Avallach) Síla: 0
Řada: Přední linie Typ: Hrdina
Speciální schopnosti: Špeh
Tipy ke kartě: Nejlepší karta špeha ve hře. Když ji vnesete nepříteli na jeho hrací pole, tak si vylosujete 2 karty a tato karta mu nepřidá žádnou sílu. Navíc ji nemůže nepřítel vyměnit za Návnadu nebo ji přinést zpět do hry pomocí karty se schopností Léčitelství.
Zisk karty: Získáte ji od Gremista, který se nachází u Gedyneithu, během úkolu Gwint: Ve skelligském stylu.
Zoltan Chivay 1 Zoltan Chivay 2
Název: Zoltan Chivay Síla: 5
Řada: Přední linie Typ: Jednotka
Speciální schopnosti: N/A
Tipy ke kartě: Průměrně silná karta, která se v počátečních fázích hodí, ale později kartu vyměníte za jiné.
Zisk karty: Tuto kartu můžete vyhrát od učence v hospodě v Bělosadu, který vám vysvětlí pravidla hry a započne vedlejší úkol Sběratelská vášeň. Po updatu ji nově lze získat v knize pod stromem oběšenců v Bělosadu.

xDante1986

16 Comments

  1. Ahoj, jak donutit Gremista,během úkolu Gwint: Ve skelligském stylu, aby se mnou hrál? POřád dokola opakuje nech mě být, díky.

  2. Kartu Zoltana je možné zohnať aj po skončení ulohy. Da sa lootnut v knihe pod stromom obesencov

  3. Ahoj, Jde jinak získat kartu Cirilly i když už mám úkol Gwint: Hráči z velkoměsta uzavřený? K obchodníkovi Scoia´tael jsem se v něm nestihl dostat. Díky

    • no ty po prvních dvou postavách na čas quest “dokončíš” a pak se ti znovu otevře.. ale pokud už máš dohranou hru a nejsou nikde ty dvě postavy, tak máš asi smůlu.. jedině v tom o víně a krvi jsem viděl nějaké obyč karty znova, jestli i hrdinské to nevím. Spíš bych řekl, že ne.

  4. Zdravim, kartu “Kráva” jsem taky bral jako balast, dokud se po konci kola neproměnila v tuším “Hovězí obrannou jednotku” síly 8.

  5. Zdravim nezucastnil som sa karetního turnaje na bálu v panství Vegebludů. NEda sa ten Marigold zohnat este niekde inde?

  6. já píšu ke komentářům, když je tam vidím, jak jsem psal na skypu, dveře nejdou otevřít ale jinak to bylo připravováno jako průchod z místa, kde píšeš na most, kde se bojovalo s clericem

  7. tvl Dante ty snad jen paris 😀 hej potrebuju help ale bloodborne uz je pro tebe stará hra takže nechodis na komenty. Prosel jsem celou hru dokonce i podle anglických návodu abych vychytal všechny detaily které hra nabízí. Ale za žádnou cenu nemuzu otevřít ty dvířka co jsou dole v oedonu jak je tam ten obr s tou kouli dole pak slezes po schukach je tam truhla a vedle ni ty dvirka. Nepamatujes si co s tim? Jinak hra bomba na mladou jsem skoro nemel 14 dni cas nez jsem to prosel haha…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..