0

Zaklínač 3: Divoký hon – Hybridi: Sukuby

Pro boj s nimi se hodí: Olej proti hybridům a Quen
Získatelné materiály: Parfém, Květiny a Sukubí mutagen.

Sukuby

„Už zase?! U všech bohů, ženská, já už nemůžu…“

   Lester z Malovina sukubě, pár dní předtím, než vstoupil do celibátu

Oproti ostatním příšerám necítí sukuby a menády potřebu zabíjet, netouží po lidském mase a obvykle vlastně ani nikomu nechtějí ublížit. Žene je pouze jedna jediná věc: neukojitelný chtíč. Marně se ho snaží utišit milostnými hrátkami s jakýmkoliv lidem podobným druhem, na který narazí. Ačkoliv je třeba podotknout, že jejich “oběti“ se většinou nebrání, neznamená to ovšem, že by sukuby a menády nepředstavovaly žádné nebezpečí. Jejich lascivní návrhy, třebaže zpočátku příjemné, už dohnaly nejednoho muže k šílenství či ke smrti.

Sukuby a menády je většinou možné najít poblíž lidských osad, a to jak malých vesnic, tak v zalidněných městech. Loví v noci, ačkoliv když je přepadne neutišitelná potřeba, vyrazí ze svého doupěte i za bílého dne. Svou přízní zahrnují muže i ženy, mladé i staré, krásné i ošklivé. Některé z nich mají ve výjimečné oblibě kněze a další svaté muže, jejichž svádění berou jako jakousi hru.

Ačkoliv jsou sukuby povahou mírumilovné, pokud jsou donuceny k boji, brání se zuřivě. Není tedy dobré nechat se oklamat jejich lepým vzhledem, pod sametovou pokožkou se ukrývají svaly jako ze železa a rány uštědřené jejich zadníma kozíma nohama či tvrdými rohy dokážou snadno zlomit kost.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..