0

Zaklínač 3: Divoký hon – Přeludy: Bílá paní

Pro boj s nimi se hodí: Měsíční prach, olej proti přeludům a Yrden.
Získatelné materiály: ???

Bílá paní

„Mirko a jeho parta, to je kdo?“ „Čtyři chlapci, opilci a budižkničemové, všichni do jednoho. Vyžahli pár tupláků a rozhodli se, že Bílou paní ojedou, že by pak možná odtáhla.“

                                  Rozhovor odposlechnutý v polích za Novigradem

Ukázalo se, že zjevení, které strašilo okolo Novigradu, byla polednice. K tomuto místu ji musely vázat nějaké silné city jako láska, nenávist, zloba či dost možná všechny tři najednou. Stejně jako ostatní přízraky tohoto druhu byla jistě schopná utvořit zrcadlové odrazy sebe sama, díky kterým mátla své protivníky a obnovovala si zdraví. Naštěstí bylo možné tyto dvojnice zažehnat rychlým seknutím stříbrného meče. Jako ostatní polednice se určitě bude chtít během boje odhmotnit, aby ji bylo takřka nemožné zranit, dokud nebude napřed lapena do pasti nalíčené znamením Yrden nebo zasažena zvláštní petardou. Poté, co bude takto donucena se zhmotnit, by na ni zaklínač měl zaútočit silnými údery či znamením Igni. Nakonec je třeba si pamatovat dvě zaklínačská úsloví: Čím déle bojuješ s polednicí, tím menší máš šanci na přežití a Pusť se do boje s polednicí uprostřed dne a budeš mrtvý dřív, než se setmí.

Tento mstivý přízrak známý jako Bílá paní bloudil dlouhý čas po polích a zabíjel všechny, na které narazil. Ačkoliv se klasy ohýbalypod těžkými zrny, vyděšení vesničané je nemohli sklidit, a proto jim hrozil hladomor. Dali dohromady své poslední úspory a složili se na odměnu pro zaklínače, což byly ve finále dobře utracené peníze.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..