0

Zaklínač 3: Divoký hon – Přeludy: Éterik

Pro boj s nimi se hodí: Olej proti přeludům a Vichřice
Získatelné materiály: ???

Éterik

„Lidská mysl je tak divoké a neprobádané místo jako jakákoliv země daleko za mořem. Obývají ji nesčetná nebezpečenství jako strach, bolestivé vzpomínky či duševní otřesy. Ty se plíží na okraji našeho vědomí jako dravci čekající na slabou chvilku, během které se zjeví…a zničí nás.“

                                             Arturius Vigo, “Podstata kouzel a přeludů”

Malovaný svět vytvořený v mysli Iris von Everec obývaly povětšinou postavy z jejich vzpomínek, ale také byl domovem nebezpečných a dravých stvoření, což byly ztělesnění jejích obav. Éterik byl nejnebezpečnější z nich a představoval její největší obavu, takže měl na sobě tvář jejího manžela.

Éterik připomínal Olgierda nejen vzhledem, ale podobný byl i způsob jeho boje. Na Geralta čekala skupina šesti stvůr, ale zpočátku na něj útočila jen jedna. Její smrt probudila další, která byla silnější než ta předchozí, a tak to šlo až do konce: podlého slabšího bratra nahradil silnější éterik, dokud nebyli všichni poraženi. Ale Geralt musel být opatrný, protože i sebemenší zranění způsobené bytosti čekající na svůj tah mělo za následek, že zraněná stvůra ožila a přidala se do boje po boku svého stále živého druha.

Tím nejlepším postupem v boji proti těmto bytostem z nočních můr se ukázal být dobře načasovaný protiútok.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..