0

Zaklínač 3: Divoký hon – Relikty: Vřešťan

Pro boj s nimi se hodí: Ďáblova pecka a olej proti reliktům
Získatelné materiály: Pařát z příšery, Ucho příšery, Syrové maso, Mozek z příšery, Čertí mutagen, Azurový hněv a Trofej z čerta

Vřešťan

„Jsem tu kvůli té zakázace. Máš tušení, co je tahle příšera zač? Depak, ale určitě je řácky velká. Vykuchala nejmíň tucet vlků.“

                                                             Rozhovor odposlechnutý v Zálipí

Těžko by někdo dokázal uvést jinou oblast našeho světa, která by se příšerami tak hemžila jako Velen. Tato smutná skutečnost má však i svou světlou stránku, protože příšery zde žijící musí urputně soupeřit o loviště, takže se nakonec často zabíjejí samy mezi sebou. Jeden agresivní čert známý jako Vřešťan spáchal přesně takovou bratrovraždu, když roztrhal na kusy smečku vlků, načež napadl a zabil běsa, který byl podstatně větší než on sám.

Vřešťan byl vskutku silným soupeřem. Každý jeho úder byl natolik silný, že dokázal zabít a tak před smrtelným zraněním mohla zaklínače ochránit pouze těžká zbroj a znamení Quen. Zejména se musel vyhýbat jeho výpadu, a kdykoliv to bylo jen možné, tak na tuto stvůru bylo za hodno zaútočit z boku.

Geralt Vřešťana porazil bez větších obtíží, ale zabít takového zuřivého bojovníka by mohlo být zhola nemožné, kdyby ho předchozí střety s jeho příšerným příbuzenstvem značně neoslabily. Plyne z toho ponaučení, a sice, že když spolu bojují dvě příšery, je jedno, jak to dopadne, protože skutečným vítězem je zaklínač.

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..