12

Zaklínač 3: Divoký hon – Vedlejší úkol: Berengarovo ostří

Doporučená úroveň: 27
Lokace: Kaer Morhen
Aktivace: Hned jak vstoupíte do druhé části pevnosti Kaer Morhen, tak jděte do část u zdi nalevo a tam najdete truhlu a v ní Berengarovy poznámky. Úkol je dostupný pouze do chvíle, než se na Kaer Morhen utkáte s Divokým Honem.

Odměna

 1. 50 zkušeností a nákres meče Tor´haerne.

Úkol: Nejprve si přečtěte dopis a zamiřte do vnitřní části pevnosti, kde si o meči promluvte s Vesemirem. Podle jeho informací zamiřte k rozcestníku Kaer Morhen, seběhněte z kopce dolů k řece a podél ní se dejte na východ. Dojděte až ke vstupu do jeskyně, kam si to rovnou namiřte a uvnitř zabijte čerta. Poté aktivujte své smysly a najděte vak, který skrývá nákres meče Tor´haerne, čímž dokončíte úkol.

017 018
020 021

xDante1986

12 Comments

 1. A hráš na PC alebo na PS? Akú máš verziu? Ja mám rovnakú verziu ako Geralt čo píše úplne hore a máme ten istý problém. Takže to bude asi vo verzií. Ale je to posledný vydaný patch, tak tieto problémy už by mali byť fixnuté.

 2. Ale ja nemám problém že by mi nešiel quest splniť. Splnil som ho ešte pred začatím questu Bitva na Kaer Morhen. Aj sa mi quest zaradil medzi splnené nie pod nezdarené. Problém je že aj po zobratí nákresu meča sa mi tento nákres neobjaví medzi nákresmi. Možnosť vyrobiť Tor Haerne tam proste nikde nie je. A to je podľ amňa bug.

  • Ahááááá, tohle jsem nezkoušel… ne každý meč jsem vždy projel a testoval, i když myslím, že Tor Haerne jsem zrovna měl.

   Pavel

 3. Ešte dodám že hru mám riadne zakúpenú a hrám cez GoG a tesne pred splnením questu som dal hru na “verify and repair” a nákres aj tak nikde.

  • Stano jak jsem psal výše, není to bug, pokud ho prostě nesplníš do určitého momentu, pak už to nejde.. jsou tam i takové questy, takhle to je od začátku hry a nikdy to nezměnili, takže to chyba nebude

 4. Mám rovnaký problém a tiež mám verziu 1.31A a tiež mi nákres meča nesvieti. Quest sa na neskôr odložiť nedá, lebo ak ho nesplníš skôr než začne quest Bitva na Kaer Morhen, tak sa objaví automaticky medzi nezdarenými. Neviem prečo, lebo kým Vesemir žije, tak aj tak sa s ním viac o meči rozprávať nedá. Podľa m
  a bug.

  • Zkoušel jsi restartovat hru, znovu načíst save atp… tyhle “bugy” většinou byly krátkého trvání… s postavama jde vždy mluvit, ale viz popis questu, jen do utkání s divokým honem, pokud už jsi za touto částí, tak úkol nesplníš.

 5. Po nalezení nákresu meče Tor´haerne mi nejde meč u žádného kováře ani u Hartoriho vyrobit. Když jsem se podíval do výroby ve svém inventáři tak nákres tam nikde není a quest mám splněný správně (zelené označení). Pak sem zkoušel quest hrát znovu a stejný problém. Zkoušel jsem meditaci atd. Také jsem zkusil jít za Vesemírem po splnění úkolu a žádné téma na rozhovor tam zatím na tento meč není. Řešil tohle někdo? Podle videa na youtube by se mělo jednat o stříbrný meč. No nic jdu dál, ale chtěl jsem mít meč do sbírky. Pokud někdo ví jak na to, tak napište. Mám verzi GOTY 1.31 a zatím sem ani jeden bug neřešil, asi bude první a to jsem už dost daleko.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..