1

Zaklínač 3: Divoký hon – Vedlejší úkol: Bláznovo zlato (DLC)

Doporučená úroveň: 10
Lokace: Velen
Aktivace: Ve vesnici Svoroň u zbojníků.

Odměna

  1. 50 zkušeností za dokončení úkolu.

Úkol: Zamiřte do vesnice Svoroň a narazíte na skupinu zbojníků, kteří opékají prase. Promluvte si s nimi, nechte si nabídnout kus vepřového a jakmile se rozhodnout zaútočit na muže, tak se ho zastaňte. Jim se to samozřejmě nebude líbit a tak je zabijte, následně si promluvte s Jontkem a aktivujte úkol. Nejprve se podívejte do domu, prozkoumejte prasata a zjistíte, že něco je v nepořádku. Vraťte se za Jontkem, promluvte si s ním o tom a získejte od něj klíč k vepřínu a také jeho lokaci.

181 182

Jakmile k místu dorazíte, tak zjistíte, že se zde nachází vstup do jeskyně, kam tedy zamiřte a uvnitř narazíte na skupinku zbojníků. Po jejich likvidaci odemkněte dveře klíčem od Jontka a projděte portálem. Sledujte stopy do místnosti před vámi a prozkoumejte prase na podlaze, se kterým si promluvte. Zjistíte, že se jedná o kořenáře Igora a že místo, kde se nacházíte je chrám. Zamiřte tedy dál prozkoumejte nádobu před prasečí sochou a vraťte se za Igorem, kterého se zeptejte na zlato. Geraltovi dojde, že se jedná o kletbu a tak se budete muset vrátit za Jontkem a zeptat se ho na zlato.

183 184

Ten vám řekne, že ho schoval a tak ho nechte získat zlato a vybudete muset dovést prasata k větrnému mlýnu. Zamiřte do jednotlivých domů, okouzlete prasata znamením Axie a ony zamíří k mlýnu, kde se nakonec setkáte i s Jontkem. Společně se vydejte k vepřínu, ochraňte stádo před útoky nepřátel a nakonec budete svědky, jak se všichni promění zpět v lidi. Nakonec ještě ochraňte Jontka před rozzuřenými lidmi a úkol dokončete.

185 186

xDante1986

One Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..