4

Zaklínač 3: Divoký hon – Vedlejší úkol: Cenný náklad

Doporučená úroveň: N/A
Lokace: Bělosad
Aktivace: Jižně od tábora nilfgaardské posádky v Bělosadu projedete bažinou a narazíte na rozcestí, kde nalevo narazíte na kupce u ohniště.

Odměna

  1. 25 zkušeností a 20 korun, pokud předáte krabičku rovnou.
  2. 10 zkušeností a 30 korun, když kupce odhalíte a následně pak i chytíte a odvedete do tábora Nilfgaarďanů.

Úkol: Vydejte se po cestě kousek nazpět k vyznačené části, aktivujte zaklínačské smysly a najděte místo, kde vůz sjel do bažiny nalevo od cesty. Jakmile oblast najdete, tak pořádně prohledejte místo a najdete mrtvolu monstra a také šípy ve voze a mrtvém koni, o kterých se vám kupec zapomněl zmínit. Na zemi poblíž najděte pomocí smyslů truhlici a s ní se vraťte ke kupci. Tomu buď můžete balíček předat, nebo ho odhalit a jakmile se dá na útěk, tak nasedněte na koně a pronásledujte ho. Za jízdy ho úderem srazte k zemi a zjistíte, že se jedná o vojáka v utajení, který chtěl překazit zásobování. Rozhodněte se tedy, zdali ho pustíte nebo odvedete k Nilfgaarďanům.

001 002

xDante1986

4 Comments

  1. Mám problém úkol už jsem dokončil dříve, ale poté co dohraju celý příběh až do konce, tak mi ho dá mezi nesplněné. Přitom je tam všechno hotové. Nevíte někdo co s tím ??

  2. Poznámka: 10 zkušeností a 30 korun získáte i když ho chytíte a následně pustíte i s truhličkou.. pokud ho pustíte ale bez truhličky tak nevím co dostanete 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..