4

Zaklínač 3: Divoký hon – Vedlejší úkol: Cesta válečníků

Doporučená úroveň: 16
Lokace: Skellige
Aktivace: V přístavu Urialla si ve vesnici vyslechněte rozhovor dvou Skelližanek a následně si s nimi promluvte zkoušce dospívajících mužů.

Odměna

  1. Zkušenosti, nákres Magdeirský kyrys, 5x jeskynní houba a 2x tvrzená kůže.

Úkol: Zamiřte do severovýchodní části ostrova a zde si promluvte s Gunnarem, který posedává u rozcestníku Cesta na Yngvarův kel. Řekněte mu o tom, že chcete vyzkoušet cestu válečníků a vyslechněte si o obou cestách, které musíte dokončit (horské a podzemní). Přijměte zkoušku, vydejte se kupředu a po cestě zlikvidujte sirény a harpyje, které na vás zaútočí. Cesta není nijak dlouhá ani nebezpečná, co do monster, ale dejte si pozor na skály, protože občas musíte někde skočit nebo jít po úzké části a snadno se dá spadnout dolů.

083 084

To samé platí během souboje s monstry a snažte se zůstat na místě a jen je z místa srazit útokem nebo znamením. Na konci cesty aktivujte kámen moci a z totemu seberte kus šátku. Z vrcholu poté jděte zadní cestou a narazíte na sráz, ze kterého se můžete sklouznout až dolů a dostanete se přímo k jeskyni. Vstupte do ní, na konci tunelu skočte do vody a proplavte vodním tunelem až k označenému místu, přičemž po cestě využijte vzduchové kapsle nad hladinou k načerpání dechu. U označeného místa, se ponořte až dolů, z truhly vytáhněte druhý předmět a pokračujte tunelem až na konec, kde vás překvapí skupinka banditů. Tu zlikvidujte a zamiřte za Gunnarem.

085 086

xDante1986

4 Comments

  1. Taky jsem chtěl udělat tu cestu válečníků ale prostě tam nebyla ta aktivace. Ale objevila se tam až po dokončení Věž z čistého nebe jak říkáš. Je to vážně divný.

    • Nevím čím to je nedává to smysl za tento úkol nikdy expy nedostaneš…protože věž z čistého nebe na 20. lv nedáš…tam je i golem…resp. dát se to dá…ale ani to za to nestojí..

  2. Neviem ako u vás ale ja tam nemám žiadne ženy, že by som si vypočul ich rozhovor.

    • Ahoj, bude tam nějaký spouštěč? Je možné, že příběhově nejsi dost daleko nebo něco podobného. Zkusím přijít teď při druhém hraní.

      EDIT: Kamile, tak jsem našel odpověď nejprve musíš dokončit Věž z čistého nebe (lv30), aby jsi odemknul tento quest (lv16). Naprostý nesmysl, ale našel jsem několik lidí, kterým to přesně takto fungovalo…odzkouším a dám vědět….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..