9

Zaklínač 3: Divoký hon – Vedlejší úkol: Gwint: Ve Skelligském stylu

Doporučená úroveň: N/A
Lokace: Skellige
Aktivace: Vývěska v přístavu Kaer Trolde, kde si přečtěte vzkaz Lekce gwintu.

Odměna

 1. 25 zkušeností a karta Lešij, když porazíte Myšilova.
 2. 25 zkušeností a karta Draug, když porazíte Cracha an Craite.
 3. 25 zkušeností a karta Záhadný elf, když porazíte Gremista.
 4. 25 zkušeností a karta Yaevinn, když porazíte Sjustu.
 5. 25 zkušeností a karta Upír: Katakan, když porazíte Šíleného Lugoše.
 6. Karta Emhyr var Emreis: Bílý plamen za dokončení úkolu.

Úkol: Jako první musíte vyhrát kartu nad Myšilovem, kterého najdete u Gedyneithu, severně od Tábora druidů. Zde zamiřte do jeho jeskynního úkrytu pod velkým stromem, porazte ho v partičce Gwintu a získejte jeho kartu. Poté se kousek na severovýchod od vás nachází Gremist, který je druhým hráčem, kterého musíte porazit. Abyste s ním mohli hrát, tak musíte nejprve dokončit vedlejší úkol Cvičení v pokročilé alchymii. Další dva soupeři se nachází v Kaer Trolde a jsou jimi Crach an Craite a krejčí Sjusta. Posledním držitelem vzácné karty je pak Šílený Lugoš, kterého najdete v Kaer Muire na jihozápadě kontinentu. Porazte ho, získejte jeho kartu Upír: Katakan a dokončete tak tuto gwintovou sérii.

054 055

xDante1986

9 Comments

 1. Mám problém, podle tý knížky mi chybí 6 karet ze Skelligne, ale tento úkol už jsem dohrál a počet hráču nad kterými bych mohl nové karty vyhrát je 0. I když potkám někoho nového a porazím ho, tak mi už žádná karta nepadne. Talara a ještě nějaký další karty jsem koupil v jedný hospodě, ale ještě musím někde sehnat těch 6, jenže už jsem všechno prolezl, tak kde je mám sehnat?

 2. Nazdar Zaklínači,
  Myšilova jsem poslal na Kaer Morhen, kde bude asi čekat až se vrátím z Ostrova mlh a proto si s ním nyní nemohu zahrát a splnit tak úkol “Hráči ze Skellige”. Proto bych rád věděl, jestli ještě bude možnost Myšilova porazit a poté splnit úkol “Vysoké sázky”? Díky za doporučení.

  • Ahoj 🙂

   Jasně s Myšilovem se setkáš během úkolů korunovace například a pokud ten byl tak v pozdější fázi hry během úkolů jako např. Sluneční kámen atp.

   Vysoké sázky na ty se těš..nejtěžší gwintový turnaj … ulož si hru…. rovněž doufej, že jsi získal ty karty na bále Vegelbudů 🙂

 3. Ahoj Míšo, už máš za sebou úkol Korunovace? Tam je ideální nad ním vyhrát přímo u Gedyneithu, případně později se s ním zase střetneš a budeš mít možnost kartu vyhrát.

  • Ahoj,
   Korunovaci hotovou ještě nemám. Vrhnu se na to a snad se to povede.
   Děkuji za odpověď! 🙂

    • Jo, nakonec to tak bylo. Děkuju 🙂
     teď už jen, aby se mi splnil úkol Sběratelská vášeň a budu to mít snad vše… jen musím zjistit, co/kdo mi chybí.

 4. Zdravím,
  chtěla bych se jen zeptat.. Myšilov se u sebe objeví hned, po zadání úkolu? Úkol, kde mám nad ním vyhrát kartu mám zadaná už asi měsíc, ale kdyžkoliv k němu zavítám, v jakoukoliv dobu, nevidím ho nikde. Ani v okolí, ani v jiné jeskyni. Nebo se tam někde objeví až po splnění nějakého jiného úkolu či postupu v hlavním ději? Již nějakou dobu splním všechno ostatní a Skellige hlavní děj si nechávám na později, aby mi hra co nejdéle vydržela. Hru mám originál.
  Děkuji za odpověď

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..