3

Zaklínač 3: Divoký hon – Vedlejší úkol: Hříšné duše, hříšná těla

Doporučená úroveň: 16
Lokace: Novigrad
Aktivace: Po dokončení úkolu Kabaret.

Odměna

  1. Až 40 zkušeností při použití axie na Eustáce.
  2. 40 zkušeností za použití axie na člena Věčného Ohně.
  3. 100 zkušeností, stopařské kalhoty a nákres ardskelligská prošívaná vesta za záchranu Sladké Nettie.
  4. 500 zkušeností a nákres zabijácké vysoké boty za zabití vyššího upíra Huberta Rejka.

Úkol: Jakmile se objevíte u zraněné Priscilly, tak si promluvte s Marigoldem a doktorem von Gratzem a společně s ním se vydejte do stok. Těmi projděte až na konec, vylezte po žebříku do márnice a pomocí smyslů najděte mrtvolu trpasličího řezbáře. Následně nechte doktora provézt pitvu všech jednotlivých částí a jakmile budete mít dost informací, tak mu řekněte, že se zjevně jednalo o trest. Na scéně se objeví druhý muž, se kterým si promluvte a jakmile se objeví jeho nadřízený, tak vás vyvede z márnice ven. Dejte se doleva po ulici a nedaleko narazíte na Eustáce, kterého vyzpovídejte, uplaťte ho nebo okouzlete znamením Axie a poté se vydejte k místu, kde zemřel řezbář (jižně od místa, kde jste narazili na Eustáce).

099 100

Tam zaklepejte na dřevěné vrata, promluvte si s bratrem zabitého řezbáře a vstupte na nádvoří. Prozkoumejte krev na zemi, krvavou stopu vedoucí do dílny, zapálené sochy starých bohů a z kovadliny s vezměte dopis. Pak si promluvte s bratrem, požádejte ho, aby otevřel dílnu a vstupte dovnitř. Uvnitř si prohlédněte krvavé stopy na zemi, pachovou stopu po formaldehydu, převrácenou židli a oko na komodě, čímž místo dokonale ohledáte a budete se moci vydat k místu, kde přepadli Priscillu. Ohledejte krev, stopy, lahvičku s formaldehydem a převrácený stojan a zaútočí na vás několik mužů. Ty porazte a promluvte si s jejich sestrou, od které se dozvíte, že čekali na vraha, kterému se chtěli pomstít za Priscillu. Po rozhovoru se vraťte zpět do márnice, znovu si promluvte s ohledávačem a začněte s pitvou, kde se dozvíte, že další obětí má být Patricia Vegelbud. Vydejte se tedy do sídla Vegelbludů, u brány si promluvte se strážnými a nechte se odvést k Ingrid. Řekněte jí o vašem podezření ohledně vraždy její matky a společně se za ní vydejte.

101 102

Jakmile dorazíte, bude už pozdě a tak se rychle vydejte za utíkajícím vrahem. Toho sledujte až do zahrady, kde vás bohužel zastaví stráže, které se pokuste zranit a budete jedním z nich zastaveni a odvedeni k Ingrid, která mu řekne, že Geralt není vrah. Pak ohledejte tělo její matky a zjistíte, že další obětí je Sladká Nettie a akt se stane u Zkriplený Káči. Zamiřte tedy do Novigradu, navštivte zmíněný lokál a v horním patře narazíte na muže, který mučí Nettie. Neútočte na něj a místo toho z něj vytáhněte informace, proč je zabíjí a zjistíte, že on to nebyl a na vinně je ohledávač těl. Okouzlete tedy mužovu mysl, aby nechal prostitutku být a vydejte se do skladiště u přístavu, kde narazíte na Huberta, který se promění v upíra a odhalí vám celý svůj plán. Následně ho zabijte, za což dostanete 500 zkušeností a vraťte se za Marigoldem, kterého se přeptejte na stav Priscilly, čímž dokončíte úkol.

103 104

xDante1986

3 Comments

  1. jinak taky díky za návod … využívám až na 3. průchod hrou , abych došel zase na jiný konec 😀

  2. když to mrtvé tělo prohledáte pořádně objeví se i možnost že se jedná o ritualní vraždu – procházím asi po 3. a tuto možnost vidím poprvé 😀

  3. Lepší je při záchraně Sladké Nettie v posledním dialogu než použít znamení Axie, jej zabít. Získáte místo 40 zkušeností (za Axie), 100 zkušeností a krom stopařské kalhoty a nákres ardskelligská prošívaná vesta, hlavně sekundární zbraň pohrabáč, který když vytáhnete se rozžhaví a naopak. Je to velice netradiční a zajímavá zbraň. Pak následně můžete Nettie osvobodit. Myslím že je to lepší varianta. I v encyklopedii postav je i pak “kladnější” popis, když jej zabijete, než použítí Axie a tím pádem nechat jej žít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..