10

Zaklínač 3: Divoký hon – Vedlejší úkol: Královský gambit

Doporučená úroveň: 18
Lokace: Skellige
Aktivace: Musíte dokončit úkoly Posedlost i Vládce Undviku.

Odměna

 1. Po rozmluvě s Crachem získáte stříbrný meč Osud a 500 zkušeností.
 2. 300 zkušeností za zabití medvědů.
 3. 300 zkušeností za nalezení kusu Arnvaldovy tuniky.
 4. 400 zkušeností a kuš Smrt shůry za dokončení úkolu.

Úkol: Vraťte se do Kaer Trolde, u brány si vás vyzvedne Crachova pravá ruka a odvede vás na hostinu. Rovnou si to namiřte do Crachovi komnaty, kde se ve dveřích potkáte s Branovou manželkou. Rozlučte se s ní, promluvte si s Crachem a na hostině se objeví medvědi, které zabijte. Následně se rozhodněte, ke komu se přidáte, jestli k Hjalmarovi nebo jako já k Cerys, jejíž řešení má větší logiku. Prozkoumejte mrtvoly, hlavně ty medvědí a zjistíte, že se nejedná o medvědy, ale o lidi, kteří se proměnili. Pak se podívejte po nádobách, rozích a kališích v místnosti a u dveří najdete jeden, který obsahuje nápoj z mixu hub, lidské krve a medoviny. Cerys vám poví o bersercích a Geralt jí poví svou teorii.

037 038

Cerys řekne, že s houbou by mohl pomoci druid Hjort, za kterým se vydejte a zjistíte, že se jedná o houbu Mardroeme neboli lysohlávky. Zamiřte do sklepa, najděte sud, který obsahoval namíchanou směs medoviny a hub a někdo na vás zaútočí a zapálí rozlitý alkohol. Dejte se tedy doleva rozbijte sudy, které blokují průchod a proběhněte tunelem až ke sklepu, kde prozkoumejte rozlitou medovinu na podlaze. Zjistíte, že přes ni někdo prošel a tak sledujte stopu, která vás zavede k další stopě a to kousku látky na stěně, která je z Arnvaldovi tuniky. Vydejte se za ním, nasedněte na koně a dohoňte ho, přičemž ho mečem srazte z koně. Následně si s ním promluvte a zjistíte, že za tím stojí pravděpodobně Birna, manželka zemřelého krále, což vám dokáže dopis. Jaarlům se pokuste usvědčit Birnu, ale nebude to nic platné až do chvíle, co ji obviní její vlastní syn a vy tak dokončíte úkol.

039 040

xDante1986

10 Comments

 1. mám ten samý problém- nespustí se v žádném ze dvou cest příběhu, načítá a načítá, když zvolím vyřešte to samy, úkol se dokončí.

 2. Ahoj, já mám zase problém ten,že když se má načíst ta animačka s jarlama tak se to pořád jen načítá a tím pádem nemůžu hrát zaklínače dál!!!Poradí někdo.

 3. Mám problém. Dokončil jsem misi tak, že jsem je nechal aby si to vyřešili sami, ale teď nemůžu vyřešit otázku nástupnictví na trůn ani se mi po dokončení úkolu neodemknul úkol korunovace. Nevím co mám dělat, protože není možné pokračovat v příběhu.

  • Ahoj, zkus prosím trošku přiblížit vím o co tam jde, ale jak to myslíš nejsou schopni vyřešit… jsou tři výstupy… pomůžeš Cerys, Hjallmarovi, nebo to necháš volně a pak se nástupcem stane syn toho Brana, co ta matka intrikovala.

 4. Caute mam problem ked som dal 3 moznost neviem ako mam vyriešiť otazku nastupnictva na tron

  • ahoj, ted nevím, co myslíš tím třetí… první byla Hjalmar…druhá Cerys či jak se jmenovala a třetí z toho tuším vyjde ten syn an Craite ok ne? pokud si to už pamatuju blbě..trošku přibliž… situaci..co jsi vybral a jaký je problém

  • Tretia možnosť je že vyhrá kráľov Branov syn, čo je úplne zle. Najlepšie je zvoliť za nástupcu Hjalmara, pretože je to rodený vodca a bude robiť nájazdy proti Nilfgaardu. V tomto prípade si to pôjdete rozdať s tlupou berserkerov z klanu Vidkaarl. Teda úplne iný quest ako je v návode.

   • U některých úkolů, když jsem dokončil při druhém hraní jinak jsem to psal, možná by stálo oprášit a hrát každý úkol jinak než původně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..