3

Zaklínač 3: Divoký hon – Vedlejší úkol: Mistr zbrojíř

Doporučená úroveň: 24
Lokace: Velen, Skellige
Aktivace: Od kováře Ferguse ve Vranohradu poté, co se objeví možnost rozhovoru Mistr zbrojíř.

Odměna

  1. Nákres pro výrobu Magdeirského kyrysu za to, že pro Joanu vyzkoušíte nilfgaardskou zbroj.
  2. Zbroj lovce čarodějnic za dokončení úkolu.
  3. Po splnění úkolu můžete používat schopnosti mistra zbrojíře.

Úkol: Tento úkol vás přivede na Skellige, přestože začíná ve Velenu a doporučuji ho dělat až poté, co splníte úkol Vládce Undviku, kde se dostanete do oblasti, kde se odehrává tento úkol. Pak se stačí přemístit k rozcestníku Výheň klanu Tordarroch a po cestě zamiřte na západ do jeskyně, kde na vás zaútočí skalní troll. Zabijte ho, použijte své smysly a napravo od výhně najdete truhlu, která skrývá mistrovské nářadí. S ním se vraťte zpět do Velenu, kde zamiřte za kovářem Fergusem ve Vranohradu. Promluvte si s ním, požádejte ho o zbroj a objeví se Nilfgaardský generál, kterého si Fergus odvede stranou.

091 092

Pak si promluvte s Joanou, zeptejte se jí, co se děje a dodejte jí kuráž, aby si to nenechala líbit. Potom vás požádá o kyselinu z arcigryfa, kterou bude potřebovat pro výrobu zbroje. Dokončete tedy zakázku Gryf z vysočiny, zabijte arcigryfa severně od Vranohradu a vezměte si od něj kyselinové žlázy, které zaneste Joaně. Nechte ji vyrobit zbroj a na scéně se objeví generál, který nebude moc Joaně důvěřovat a tak bude chtít obě zbroje otestovat. Přijměte její nabídku na pomoc a jakmile vaše zbroj přežije, tak generál řekne, že kovárna odteď patří Joaně. Poté použijte meditaci a následujícího dne si u Joany vyzvedněte zbroj lovce čarodějnic.

093 094

xDante1986

3 Comments

  1. Nevím, jak se mi to povedlo, ale mě se po dokončení úkolu objevila v invetáři ještě zbroj brigády impéria, kterou vyráběla Joana pro toho oficíra. Dá se prodat asi za 1 200 a když jí prodám a zapnu meditaci, tak se mi tam objeví znova. Asi bug, ale díky němu mám neomezeně peněz 😀

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..