13

Zaklínač 3: Divoký hon – Vedlejší úkol: Myší věž

Doporučená úroveň: 6
Lokace: Velen
Aktivace: Dokončete úkol Pozvání od Keiry Metz.

Odměna

 1. 50 zkušeností za zhlédnutí scény s duchy u severní strany věže.
 2. 50 zkušeností za zhlédnutí scény s duchy v 1. podlaží věže.
 3. 50 zkušeností za zhlédnutí scény s duchy v suterénu věže.
 4. 50 zkušeností za scénku s duchy u stolu v 2. podlaží věže.
 5. 100 zkušeností za scénu s duchy, ve kterém jednoho z nich něco zabije ve 3. podlaží věže.
 6. 100 zkušeností za objevení laboratoře.
 7. 500 zkušeností za zrušení kletby.

Úkol: Vydejte se na Vrší ostrov, kde můžete přeplavat vlastními silami nebo pomocí loďky a vydejte se k věži ve východní části. Nejprve utíkejte dozadu za věž, pomocí lampy odhalte duchy a vyslechněte celý příběh. Po schodech na jižní straně vstupte do věže, shlédněte další scénku s duchy a najdete jedno schodiště vedoucí nahoru a druhé dolů do sklepení. Nejprve zamiřte dolů, vyslechněte duchy a pokračujte o 2 patra výš, kde se objeví další duchové. Opět pokračujte vzhůru a v boční místnosti se odehraje scénka. V nejvyšším patře pak prozkoumejte poničenou podlahu u zdi a otočte se doleva, kde mezi zábradlím a postelí uvidíte páku. Tu přehoďte a odkryje se tajná chodba, která vás zavede do tajné laboratoře a budete odměněni dalšími 100 zkušenostmi. Tam objevíte ducha mladé dívky, kterého pořádně vyzpovídejte, protože vás jako jediný vidí.

003 002

Nicméně celou dobu něco nebude sedět a tak se z ní snažte dostat, co nejvíce informací a nakonec ji řekněte, že lže a že ji nepomůžete. Promění se v morovou panu Pesta, na kterou několikrát zaútočte a poté ji následujte před věž, kde ji porazte. Až bude po ní, tak se ozve Keira, které objasněte jednotlivé události a nakonec použijte nedaleký rozcestník a přemístěte se na sever do vesničky Rudná. Z ní pokračujte na jihozápad a objevíte rybáře Grahama. Promluvte si s ním, vyslechněte jeho část příběhu a řekněte mu, že může Anabel pomoci a vydejte se spolu na ostrov, kam se automaticky přesunete. Společně zamiřte nahoru do věže, kde se objeví Anabel a vy budete moci shlédnout polibek, který z Grahama vysaje život a zároveň zruší kletbu tohoto ostrova, což pro vás bude znamenat bonus v podobě 500 bodů zkušeností. Poté se jen vraťte za Keirou a promluvte si s ní.

004 006

xDante1986

13 Comments

 1. jezis tady ty komentare mi nepomohli vubec k nicemu. takze do budoucna pro vsechny:

  Na PC zmacknete Q (default klavesa) pro otevreni menu s vyberem znameni/itemu. Dole mate lampu tak ji vyberete. pote zmacknete kolecko mysi (defaultni klavea) a svitite. Pokud vam to nejde, tak mate chybu nekde ve hre

  • Ahoj Kubo, zrovna nad tebou Denis píše vlastně to samé, jediné, co nepíše je, že menu otevřeš tlačítkem Q, o zmáčknutí myši taky :).

   Každopádně díky za vyčerpávající upřesnění.

   Pavel

 2. Lampu aktivujete tak ze si ju najprv zvolite v rychlom menu, kde sa volia aj znamenia. Potom sa rozsvieti stlacenim koliecka na mysi.

 3. Mně pro změnu, ať nastavím cokoliv, nejde lampa vytáhnout. Mám ji normálně v inventáři v kapse a ať to nastavím na jakékoliv tlačítko nereaguje.. Nahrání předešlého save nepomohlo. A ve hře ji nevidím nikde…

  • Určitě vím, že musíš mít tu lampu v tom rychlém inventáři v aktivním slotu, takže bys lampu měl vidět když jsi ve hře, jak máš hud na obrazovce…. a pokud ji tam vidíš, pak už jen akční tlačítko, ale na pc neporadím, čím se aktivují předměty, ale je to stejné tlačítko jako když máš nastavenou kuš a střílíš.

   • jj to vim, je to kolečkem na myši, ale nejde to zapnout a když zkusím kuš tsk strilí, nevím,kde je chyba, ale zkusim ten save pak.

 4. cus, nevim proč, ale po prvnim použití lampy a shlednuti duchu se me lampa už nechce rozsvitit. V rychle nabidce ji stale mam, ale nejde aktivovat, poradte.

  • Na čem hraješ, mělo by to jít na xku tuším RB a na psku R1 nebo R2 se aktivuje. na pc nevím Jestli máš save před začátkem savu, tak doporučuju zkusit načíst.

 5. Jak mám udělat tuto misi když mi magická lampa zmizela ze seznamu? Poraďte prosím
  Díky lukas

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..