2

Zaklínač 3: Divoký hon – Vedlejší úkol: Nebezpečná hra

Doporučená úroveň: 12
Lokace: Novigrad
Aktivace: Před hospodou U Rozmarýnky a Tymiánu po záchraně Marigolda.

Odměna

  1. Buď můžete přijmout peníze, ale rozhodně je lepší vzít karty Fringilla Vigo, Jan Natalis a Isengrim Faoiltiarna.

Úkol: Před hospodou U Rozmarýnky a Tymiánu si promluvte se Zoltanem, kterému bude vyhrožovat banda zlodějíčků a on vás požádá, abyste mu sehnali gwintové karty, konkrétně Fringilla Vigo, Isengrim a Jan Natalis. Vydejte se za Zedem a zjistíte, že je jeho dům zamčený. Seběhněte tedy po schodech dolů, zamiřte k žebříku naproti schodišti a vylezte po něm až nahoru. Přeskočte na plošinu u protějšího domu, vstupte dovnitř a slezte o patro níž, kde objevíte mrtvého Zeda. Po schodech zamiřte do přízemí, kde vás napadnou 2 muži, zbavte se jich a poté prohledejte věci, které po nich zůstanou a najdete kartu. Následně použijte své smysly a na zemi pod schodištěm se nachází rýha, z čehož Geralts usoudí, že se jedná o skrýš. Pak pomocí bomby nebo znamením Aaard zničte dřevěné desky a objevíte truhlu, v níž se nachází účetní kniha.

107 108

S tou utíkejte zpět za Zoltanem, promluvte si s ním o kartách a Zoltan vám řekne, že karty prodal Caesaru Bilzenovi a Ravikovi. Na oba dva se ho zeptejte a řekněte mu, že se pokusíte karty získat. Nejprve se vydejte k prvnímu jmenovanému na náměstí Hierarchů, kde se setkáte se Zoltanem a vyslechněte si jeho plán. Po vstupu do domu si s Caesarem promluvte a po chvíli vás Zoltan pošle pro láhev. Využijte této příležitosti, vyběhněte nahoru do patra a použijte své smysly. Na komodě prozkoumejte nůž, otočte s ním a otevře se šuplík, ve kterém najdete trojhranný klíč. S ním prozkoumejte obě knihovny a měli byste nalézt slot pro klíč, který použijte a odkryjete tajné dveře. Za nimi si to namiřte o další patro nahoru a dostanete se do místnosti se sběratelskými předměty a na jednom z podstavců najdete kartu Fringilly Vigo. Následně se vraťte dolů, rozlučte se a jakmile se na scéně objeví Tesákovi muži, tak se rozhodněte, zdali Caesarovi pomůžete, nebo jim ho necháte napospas.

109 110

Vašim dalším cílem bude Ravik, kterého najdete v suterénu hospody U Zlatého jesetera. Vyděrači řekněte, že si s ním zahrajete a porazte ho v partičce gwintu. Ten vás následně napadne, takže ho zabijte i s jeho kumpánem a od Ravika dostanete Natalisovu kartu. Teď, když máte obě zbylé karty, tak je zaneste Zoltanovi a společně se vydejte za kupcem. Toho naleznete mrtvého a tak se vydejte po stopách Vévody, který se rozhodl utéct. Vběhněte do budovy před vámi, vylezte po žebřících až nahoru a po ochozu pronásledujte Vévodu do další věže, kde po žebřících slezte do podzemní části. Probijte se přes první topivce, zničte bombou zeď a pokračujte ke zraněnému Vévodovi, kterého buď nechte jít nebo zlikvidujte. Nakonec se vraťte za Zoltanem, dejte mu peníze a budete si moci vybrat odměnu, přičemž si rozhodně vezměte karty, které jinak neseženete.

111 112

xDante1986

2 Comments

  1. U tohoto úkolu se dá při tom pronásledování Vévody narazit na další úkol. Oxenfurtský profesor se tam dobývá na vyššího upíra.

    • Je to tak pri pronasledovani vevody ve stokach jak uz ho skoro chytite tak se date odkuk prisel a je tam stena kterou muzete probourat a za ni je ukol Jmenuje se to Svitek v hrobce jen otevrete hrobku zabijete upira a konec

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..