2

Zaklínač 3: Divoký hon – Vedlejší úkol: Nejhledanější v celé Redanii

Doporučená úroveň: 12
Lokace: Velen
Aktivace: Automaticky během hlavního úkolu Laskavost pro Radovida.

Odměna

  1. 50 zkušeností za vložení klíče na místo dlaždice.
  2. Až 40 zkušeností, když použijete znamení axie na lovce čarodějnic v úkrytu Filippy.
  3. 70 zkušeností až se dostanete do nejnižšího patra úkrytu.
  4. 50 zkušeností za dokončení úkolu.
  5. 135 korun navíc, pokud předáte krystal do Radovidových rukou.

Úkol: Vydejte se k úkrytu Filippy Eihart, promluvte si s lovci čarodějnic a získáte od nich klíč k úkrytu v podobě magické dlaždice. Pak sejděte dolů do podzemí a jakmile seběhnete po schodech dolů, tak uvidíte průchod, který je zablokován magickým kouzlem. Použijte své smysly a v pravé stěně za porostem objevíte místo s chybějící dlaždicí. Vložte ji tam a zamiřte do úkrytu Filippy, který budete muset prohledat. Doběhněte k prvnímu teleportačnímu portálu, kterým projděte, pokračujte dál a narazíte na malý krystal, který není aktivovaný. Použijte na něj znamení Aard, aktivujte ho a až jím projdete, tak narazíte na zapomenutého lovce čarodějnic. Promluvte si s ním, pomocí Axie ho přesvědčte, aby vám dál buňku k teleportu a s ní utíkejte dál. Buňku vložte do označeného místa, aktivujte schopností Aard a projděte portálem na druhou stranu.

075 076

Pak seskočte do podzemí, zlikvidujte trojici nekkerů a najděte na zemi další buňku k teleportu. S tou se vydejte k označenému místu, vložte ji do slotu a aktivujte pomocí Aardu. Objevený přemisťovač vás vezme do nejnižšího podlaží, kde budete muset porazit ohnivého elementála Ifrita. Až tak učiníte, pokračujte do skrýše Filippy a použijte své smysly. Měli byste najít zakrvácené chirurgické nástroje, ohořelé dokumenty, megaskop a o kousek dál pak i krystal z megaskopu. S ním se vraťte ven před skrýš a lovcům řekněte, že jste nic nenašli. Ti vám to asi neuvěří a tak na vás zaútočí, proto se jich zbavte a pomocí nedalekého rozcestníku se přeneste na Náměstí Hierarchů v Novigradu je to jen kousek do domu, kde přebývá Triss. Zaklepejte na dveře, promluvte si s domácím a vyběhněte do horního patra, kde ji povězte o drahokamu a nechejte ho u ní. Následně se už jen přemístěte do Oxenfurtu, zamiřte k lodi v přístavu a Radovidovi řekněte, že Filippa je pravděpodobně po smrti, čímž úkol dokončíte.

077 078

xDante1986

2 Comments

  1. To samé… zaneseš to Yen, ukáže ti ten samý příběh a máš zase na výběr, zda jí ten kámen necháš nebo ho dáš Radovidovi. V menu ti to vykřížkuje možnost, že jsi to mohl zanést Triss. 😁

  2. Čaute
    Keď ten drahokam dám Triss, napíše mi v úlohe, že nedane Yenn. Skúšal to niekto dat Yenn?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..