3

Zaklínač 3: Divoký hon – Vedlejší úkol: Nesvobodné město novigradské I

Doporučená úroveň: 11
Lokace: Novigrad
Aktivace: První část úkolu splníte, když se vydáte od rozcestníku Most svatého Řehoře směrem na chrámový ostrov poté, co se zbavíte s Triss lovců čarodějnic. Zde potkáte mladou ženu Lussi, která vám zadá tento úkol.

Odměna

  1. Poklad ukrývající svaroživcův runový kámen, diamantový prášek, kožené řemínky, 2 ocelové odlitky a zářící rudu.

Úkol: Následujte Lussi do jejího domu na chrámovém ostrově a budete překvapeni lovci čarodějnic, které budete muset zabít. Jakmile to uděláte, tak zjistíte, že k vám Lussi nebyla upřímná a místo odměny získáte klíč k pokladu a informaci, že existují ještě další dva klíče, jenž musíte najít. Jakmile odejde, tak prohledejte těla lovců čarodějnic a najdete zatykač. Ten si v inventáři přečtěte a dozvíte se o dalších dvou držitelích klíčů, kterými jsou Fritz a Wallter.

001d 002d

S ním se vydejte k domům, jenž jsou na půl cesty mezi Náměstím Hierarchů a novigradskými doky. Zde narazíte na Walltera, který se dobývá do jednoho domu a bude napaden párem lovců čarodějnic. Ty společně pobijte a dostanete od něj druhý klíč, se kterým se vydejte k vyznačenému místu, kde bydlí Fritz. Ten bydlí nedaleko domu, v němž je je ubytována Triss, kde musíte vyběhnout po schodech k jeho domu ve vyznačené oblasti a uvnitř najdete mrtvolu muže. Prohledejte ho a zjistíte, že vás lovci čarodějnic předběhli a proto utíkejte do 2. podlaží. Zde nejprve zapalte louč u schodiště, čímž odkryjete tajnou skrýš a na stole najdete poslední klíč i s dopisem. Nakonec jen odemkněte skříňku a získejte zmíněný poklad.

003 004
005 006

xDante1986

3 Comments

  1. ahoj, co mám dělat, když jsem ty těla neprohledal, nemam zatykač a nemůžu se dovnitř dostat pro ty těla abych je prohledal protože barák už je zamčený? Dík

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..