2

Zaklínač 3: Divoký hon – Vedlejší úkol: O knedlících a mečích

Doporučená úroveň: 24
Lokace: Novigrad
Aktivace: V jižní části Novigradu si u bývalé kovárny promluvte s Hattorim.

Odměna

  1. 25 zkušeností a 20 korun po Hattoriho útěku.
  2. Až 40 zkušeností za použití Axie na obchodníka, který dluží peníze Sukrusovi.
  3. 10 zkušeností a 10 korun, jakmile přesvědčíte Sukruse, aby dělal Hattorimu ochranku.
  4. 10 zkušeností a 10 korun po rozmluvě s Hattorim ohledně dalšího úkolu.
  5. Až 40 zkušeností za použití Axie na trapslíka u skladiště.
  6. Meč z odkrojku (Ocelová zbraň) a také služby mistrovského kováře za dokončení úkolu.

Úkol: Uvnitř obchodu si promluvte s Hattorim, který je legendárním mečířem. Dostaňte z něj všechny informace a přijměte jeho nabídku. Večer po setmění se vydejte do přístavu, následujte Hattoriho k místu setkání a tam narazíte na Plecháče a jeho muže, který vám udělá nabídku za 50% zisku. Řekněte mu, že chcete vyjednávat a oni sníží požadavek na 35%, což bude stále dost a tak mu to řekněte. Následně se rozhodnout odejít a objeví se časový limit, ve kterém mu řekněte, ať neberou, když nechtějí a nakonec přijmou Geraltovu nabídku na 25%, což je to nejlepší, co pro Hattoriho můžete udělat. Na scéně se objeví Tesákovi muži, které pobijte a vydejte se s Hattorim do přístavu, kde vás bude čekat krátká rozmluva, po které Hattori uteče.

119 120

Vraťte se tedy k jeho obchodu, zaklepejte na dveře a promluvte si s ním. Po krátké rozmluvě vyplyne, že Hattori potřebuje osobního strážce a tak se ho zeptejte, zda o někom ví. Poví vám o Sukrusovi a tak se za ním vydejte ke Zlatému jeseterovi. Tam uvidíte, jak se Sukrus pere s jedním obchodníkem a jakmile vám pohrozí, tak ho sundejte v pěstním souboji. Následně se odeberete do hospody na jedno a budete mít prostor nabídnout mu práci. Bohužel se nejedná o placenou službu a tak bude chtít Sukrus něco na oplátku. Vydejte se za obchodníkem do doků, okouzlete ho pomocí Axie a přinuťte ho zaplatit. Pokud by se vám to nepovedlo, tak mu rozmlaťte zásoby medoviny a vraťte se za Sukrusem, který se i se svými muži vydá za Hattorim.

121 122

Vy tam následně také zamiřte a bude vás čekat další úkol od Hattoriho. Před kovárnou si promluvte se Sukrusem, po setmění se za ním vydejte ke Zlatému jeseterovi a promluvte si o Van Hoornově skladišti. Vydejte se k němu a na scéně se objeví obchodník. Trpaslík ho vyžene, díky vaším kontaktům s Yarpenem a následně si s ním můžete promluvit. Buďto ho okouzlete Axií, nebo uplaťte 200 korunami a vstupte do skladu, kde označte 3 bedny, ze kterých je cítit čpavek. Poté vyjděte ven a vypořádejte se s Van Hoornem a jeho muži. Jakmile tak učiníte, tak se vraťte za Hattorim a promluvte si s ním o svém meči. Dozvíte se, že vše se uklidnilo a máte se pro meč vrátit později, takže se vydejte plnit další úkoly a vraťte se pro svou odměnu po několika dnech.

123 124

xDante1986

2 Comments

  1. Ahoj,mám trochu problém s tímhle questem. Po rozhovoru se spustí bitka, ale většina Tesákových lidí je zabugovaná a nejde souboj dokončit…neví někdo,co s tím?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..