6

Zaklínač 3: Divoký hon – Vedlejší úkol: Otázka života a smrti

Doporučená úroveň: 12
Lokace: Novigrad
Aktivace: Po dokončení úkolu Poklad hraběte Reuvena.

Odměna

 1. Až vás na panství Vegelbudu zastaví muž, tak řekněte Triss, že půjdete a získáte 25 zkušeností.
 2. Karta Milwa za porážku prvního soupeře v gwintovém turnaji.
 3. Karta Upír: Bruxa za porážku druhého soupeře v gwintovém turnaji.
 4. Karta Marigold za porážku třetího soupeře v gwintovém turnaji.
 5. 50 zkušeností za výhru v gwintovém turnaji na panství Vegelbudů..
 6. 50 zkušeností poté, co porazíte lovce čarodějnic v bludišti.
 7. 50 zkušeností za dokončení úkolu.

Úkol: Vydejte se za Triss a promluvte si s ní o novém úkolu. Pak se vydejte na rybí trh v Novigradu a promluvte si s měšťanem v modré tunice. Jakmile rozhovor skončí, tak ho sledujte přes most dál a zaútočí na vás skupina zbojníků, kterých se zbavte a na scéně se objeví Triss. Vyslechněte si tedy váš úkol, přislibte pomoc s tím, že bál je dobrý nápad pro odlákání pozornosti a následně budete muset nakoupit věci na bál. Vydejte se za Elihalem, kupte od něj liščí masku pro Triss a pro sebe nějakou další (vlčí, ptačí nebo pestrobarevnou) a kupte si kazajku, kalhoty a boty. Jedná se sice o nepovinnou část, ale to nevadí. Pak si oblečení vezměte na sebe a vydejte se s liščí maskou za Triss. Řekněte jí o maskách, nasaďte si jednu z těch, kterou jste si koupili a zamiřte na bál. Až tam dorazíte, tak u brány odevzdejte své zbraně a vstupte na nádvoří, kde se vydejte směrem kupředu.

061 062

Až vás zastaví jeden z návštěvníků a bude vás obtěžovat, tak řekněte Triss, že jdete, a za zachování chladné hlavy, získáte 25 zkušeností. Pak pokračujte po schodech nahoru a rozpoutá se rozmluva mezi Triss a Moritzem, do které se nepleťte a v další části se můžete napravo utkat ve speciálním karetním turnaji, který nemá svůj vlastní úkol. Nakonec se vydejte za paní tohoto panství, se kterou se ihned pusťte do rozhovoru. Zeptejte se na Alberta a řekne vám, že budete muset počkat, dokud hosté nebudou opilí. Jakmile zjistíte, že nosí masku pantera, tak se vydejte ho najít. Nachází se s několika ženami v zadní části, kde mu řekněte, že vás posílá jeho matka. Po rozhovoru se vydejte do vnější zahrady, kde si užijte chvíle s Triss a sledujte ji do bludiště, kde ji budete moci políbit. Poté se objeví Albert, se kterým si Geralt prohodí masky a budete se muset dostat ven z bludiště. Po cestě zlikvidujte 3 lovce čarodějnic a namiřte si to ke stájím, kde úkol dokončíte.

064 065

xDante1986

6 Comments

 1. Ahoj, taky bych potřeboval helfnout. Se mnou nechce komunikovat Ingrid. Stojím před ní a dělá na mě akorát *Zdravím!*

 2. Zdravím, nemůžu udělat tenhle úkol, když příjdu s maskami za Triss, řekne mi musíme počkat na vzkaz od Ingrid Vegelbud….Nemůžete mi někdo poradit prosím?

  • Prosím zkus být trošku přesnější…v jaké fázi… Hra je v tomhle dost dobrá a většinou dost navádí…. zkus třeba i printscreen přihodit… zkusím poradit jestli neděláš něco zle.

   • No přesnější….jdu na tržiště, najdu borca co má u sebe klíče, řeknu mu heslo…dále jdeme spolu přepadnou nás….po boji se objeví Trris, chvíli se bavíme a domluví se na bál…pošle mě koupit masky a něco na sebe…Zajdu za Elfem pro masky, jí koupím liščí masku a sobě nějakou, příjdu za ní do jejího domu a řekne mi, že bál byl odložen a že musíme počkat na vzkaz od Ingrid Vegelbud…=) Fakt nevím co s tím, přitom mi to pořád navádí na ni, ať jí přinesu masku

    • Ahoj… krom masek se tuším dá nepovinně jít i pro nějaké hadry…já to vždy dělal… zkus si je vyzvednout následně si je obleč a zkus štěstí znovu :).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..