7

Zaklínač 3: Divoký hon – Vedlejší úkol: Po nitce ke klubku

Doporučená úroveň: 11
Lokace: Novigrad, Skellige
Aktivace: Vývěska v Novigradu na náměstí hierarchů, kde najdete zprávu Zakázka: Příšera na Odkrojku.

Odměna

  1. 50 zkušeností za zabití upíra.
  2. 50 zkušeností za poražení Vienne a jejích kumpánů.
  3. 80 zkušeností za zabití Hammonda a jeho bandy.
  4. 90 zkušeností, pokud ušetříte Jana Karadina nebo 70 zkušeností, pokud se ho rozhodnete zabít.

Úkol: Vydejte se do východní čtvrti, promluvte si s předákem a dostaňte z něj všechny dostupné informace o zakázce. Vydejte se do nedalekého přístřešku, prohledejte mrtvolu i krev na podlaze a nakonec prozkoumejte stopy. Ty sledujte až na molo k přístavu, kde Geralt nadnese, že se musí podívat po stopách na druhém břehu. Přeplavte tedy na druhou stranu, vystopujte ekimaru do domu a tam ji společně s vaším starým známým Lambertem zabijte. Poté se vydejte pro odměnu a na místě zjistíte, že šlo o něco víc. Porazte tedy stráže, jděte za Lambertem do domu a po dalších událostech zamiřte do hospody U Sedmi koček. Až tam dorazíte, tak si venku promluvte s Lambertem a nechte si od něj vysvětlit, co se děje.

049 050

V hospodě si promluvte s Vienne, dostaňte z ní informace a vypořádejte se s ní. Následně se vydejte na Skellige a odsud na ostrov Faroe. Tam dorazte k vyznačené osadě a před vstupem si promluvte s mužem a zeptejte se ho na Hammonda. Dozvíte se, že se modlí na kopci a tak vám nezbude, než se probít skrz vesnici a zamířit druhou cestou ke svatyni na východě. Zeptejte se Hammonda, kde se nachází Jan Karadin, zabijte ho i s jeho kumpány a prohledejte tělo (najdete poznámky a gwintovou kartu). Poté se vraťte zpět do Novigradu a zamiřte do krčmy Nikde, kde se setkáte s Lambertem. Sdělte si informace a vydejte se za Karadinem, kde si vyslechněte jeho verzi příběhu a rozhodněte se, jak naložíte s jeho životem. V mém případě jsem ho nechal žít kvůli změně, kterou prodělal a získal tak 90 zkušeností za dokončení.

051 052

xDante1986

7 Comments

  1. Jak tady psal Frano156 zkusil jsem Vienne nechat žít a dostal jsem 80XP místo 50XP za zabití, napíšu pak tady, jestli to mělo nějaký vliv na pozdější vývoj questu.

  2. Keď som nechal Vienne žiť aby sa uchľastala, tak som získal 80xp, nie 50xp, ako sa píše v návode. Len neviem, či je to tak lepšie, či to bude mať nejaký vplyv na dej. To som nezistil 🙂

  3. Ked troška od ! zoomuješ ” mapu tak ti tam ukaže symbol prístavu a z lodky ti tam da rychle cestovanie

  4. Ako sa mám prosím dostať na ten ostrov ? Nemám tam žiadne zástavky rýchleho cestovania. Dík za radu.

    • Ahoj, dvě možnosti, buď můžeš u obchodníků na Skellige koupit mapy, které ti na určitém ostrově odkryje rozcestník a nebo se tam první musíš dostat loďkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..