0

Zaklínač 3: Divoký hon – Vedlejší úkol: Posedlost

Doporučená úroveň: 17
Lokace: Skellige
Aktivace: Během hlavního úkolu Král je mrtev – ať žije král si promluvte s Crachem an Craite a aktivuje se tento úkol.

Odměna

  1. 400 zkušeností za záchranu Eirika na pláži.
  2. 400 zkušeností za nalezení meče Brokvar.
  3. 750 zkušeností a krystalizovaná esence za dokončení úkolu.

Úkol: Dopravte se na ostrov v severozápadní části, případně se rovnou přemístěte pomocí rozcestníku do vesnice Svorlag. Navštivte jarlův dům na jihu, promluvte si s ním i s jeho druidem a zeptejte se jich na Cerys. Jediné, co se dozvíte je fakt, že se máte poptat po vesnici a nebo vás přímo pošlou do zmíněného domu. Opusťte tedy dům, utíkejte do vesnice a promluvte si s mladou ženou, která vám poví, že Cerys poslala za Bergthor a Eirikem. Zeptejte se jí, kdo to je a vydejte se k nedalekému domu za Bergthorou. Promluvte si s ní o Cerys a pošle vás na pláž za svým mužem Eirikem, kterého budete muset zachránit před skupinkou topivců. Následně se ho také přeptejte na Cerys a budete odkázáni na starý Udalrykův dům. Vydejte se k němu, uvnitř pomocí smyslů odhalte stopy a sledujte je až k polomrtvé Cerys, kterou zachráníte.

031 032

Venku si s ní promluvte a jakmile vyčerpáte všechny možnosti rozhovoru, tak se vraťte do domu a v prvním pokoji najdete na staré peci klíč od sklepa. Místnost opusťte, dejte se doleva a v rohu najdete dveře, které si odemkněte získaným klíčem a seskočte dolů. Tam seberte ze stolu meč Brokvar, vraťte se za Cerys a společně se vydejte a Udalrykem. Zjistěte, kde jeho bratr zemřel, vydejte se tam a v dané oblasti použijte zaklínačské smysly. S jejich pomocí najděte Akiho ostatky, položte k nim meč a vraťte se za Udalrykem, který si mezitím vypíchl oko, jako oběť bohům. Vyzpovídejte ho, následně si odveďte Cerys bokem a dozvíte se, že monstrum, které Udalryka napadlo monstrum hym a že máte dvě možnosti, jak se ho zbavit.

033 034

Cerys navrhne, že bude lepší se ho pokusit oklamat a tak se společně rovnou vydejte zpět ke starému domu. Vstupte dovnitř prohledejte kamna a vstupte do pravého pokoje. Zde se setkáte s přeludem Ciri, který Geraltovi napoví, že se ho hym bojí. Vzadu prozkoumejte kus dřeva a ve vedlejší místnosti pak i kolébku. Jakmile uslyšíte Cerys, tak se se za ní vraťte a přislibte ji pomoc s jejím plánem, který vám nebude chtít odhalit. Jakmile se objeví na scéně, vezměte dítě a hoďte ho do pece. Pak zlikvidujte Udalrykovu ochranku a počkejte, až se objeví Cerys i s dítětem a vy tak úspěšně oklamete hyma, který bude nucen odejít. Nakonec si jen promluvte s Uldarykem i Cerys a dokončíte úkol.

035 036

xDante1986

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..