1

Zaklínač 3: Divoký hon – Vedlejší úkol: Srdce divoké

Doporučená úroveň: 7
Lokace: Velen
Aktivace: Na vývěsce v Morušíně, Vranohradu či Podhájí si přečtěte vzkaz Pohřešovaná manželka.

Odměna

  1. Pokud Margaret řeknete, že nebudete dál pátrat, tak získáte 80 zkušeností a 55 korun.
  2. Po zabití Niellena získáte 50  zkušeností a klíč, kterým otevřete truhlu v domě.

 

Úkol: Vydejte se podle mapy na jihozápad do vesnice Větvice a tam si promluvte s lovcem Niellenem, který hledá svoji ztracenou manželku. Vydejte se k označenému domu, u kterého si promluvte se sousedkou Glennou a poté u dalšího domu s kovářem. S nově nabitými informacemi se vydejte do lesů severozápadně od vesnice a jakmile tam dorazíte, tak pravděpodobně hned narazíte na smečku vlků, kterou zlikvidujte. Následně se objeví sestra Hany a nabídne vám, abyste ji nehledali, že vám zaplatí 2x více peněz. Rozhodněte se tedy co dál a pokud se jako já rozhodne Hanu i přesto najít, tak pomocí zaklínačských smyslů najděte u jednoho stromu mrtvolu psa.

001 002

Prozkoumejte mrtvolu, následně pak i stopy drápů na zemi a o kousek dál najdete rozervané kusy mrtvoly, kde Geralt zjistí, že se jedná o práci vlkodlaka. Opět použijte své smysly, ve středu této oblasti najděte drápy na kameni. Napravo a kousek před vámi (od kamene) najdete u stromku chomáč srsti, který prozkoumejte a poté sledujete pachovou stopu až k nedalekému domku na kopci. Uvnitř najdete na zemi Záhadné zápisky, které si přečtěte a opusťte dům. Obejděte ho, najděte zaschlou krev na zemi a přímo pod domem najdete vstup do jeskynní chodby (musíte rozbít dveře). Doběhněte na konec na vyznačené místo, meditujte do soumraku (20:00) a objeví se vlkodlak.

003 004

Souboj s ním není vůbec jednoduchý a tak budete muset využít všechny své schopnosti, abyste ho porazili. Samozřejmostí je stříbrný meč, ohnivé znamení Igni a bariéra Quen a také lektvary jako například Hrom a Vlaštovka. Rozhodně se první zaměřte na malé vlky a celou dobu si doplňujte zdraví pomocí jídla, až bude po nich, tak se zaměřte na vlkodlaka. Základní pravidle je dělat kombo a nenechat ho vydechnout, přičemž se jen vyhýbejte jeho útokům. Takto byste ho měli relativně v klidu dostat kam potřebujete a jakmile mu uberete zhruba 80% života spustí se sekvence a na scéně se objeví Margaret, což povede ve vysvětlení celé situace a zjištění, že naším vlkodlakem je sám lovec Niellen.

005 006

xDante1986

One Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..