7

Zaklínač 3: Divoký hon – Vedlejší úkol: Teď, nebo nikdy

Doporučená úroveň: 14
Lokace: Novigrad
Aktivace: Po dokončení úkolu Otázka života a smrti.

Odměna

 1. 200 zkušeností za poražení lovců čarodějnic v domě, když se vám podaří zachránit Bertholda i Anisse.
 2. Až 40 zkušeností za použití znamení axie na Bertholda.
 3. 200 zkušeností za porážení lovců čarodějnic v hospodě U Ledňáčka.
 4. 500 zkušeností za zabití Katakana.
 5. 200 zkušeností jakmile projdete stokami.
 6. 300 zkušeností za dokončení úkolu.

Úkol: Vydejte se za Triss do jejího úkrytu v Novigradu, zbytečně nezasahujte do dění kolem a já se rozhodl, že se s Triss vydáme pomoci dvojici kouzelníků. Společně vyjděte ven do ulic, kde zlikvidujte první várku lovců čarodějnic, pak následujte Triss do domu, kde se ukrýval Berthold a Anisse a vyběhněte do horního patra. Rychle zlikvidujte lovce čarodějnic, následně použijte kouzlo Axie na Bertholda a opusťte dům. Společně se vydejte do hospody U Ledňáčka, zlikvidujte lovce a v zadní místnosti odkryje Triss tajnou chodbu vedoucí do podzemí.

067 068

Po setkání s mágy a Dijkstrou se vydejte hlouběji do podzemí pročistěte cestu a jakmile nebudete moci kam pokračovat, tak na konci jedné z chodeb uvidíte po vaší levici prasklinu. Zničte ji bombou a vstupte do knihovny, kde si na opačném konci opět udělejte průchod bombou. Uvolněnou cestou zamiřte dál a dostanete se do místnosti plné krys. Zabijte je, pokračujte tunelu až k upířímu monstru Katakan a po jeho zabití se dostanete do přístavu, kde se setkáte s Dijkstrou. Jakmile se Triss rozhodne dát signál ostatním, tak se objeví lovci a vy je budete muset do jednoho pozabíjet. Následně se můžete s Triss rozloučit nebo jí říct, že ji milujete a požádat, aby zůstala. Osobně jsem zvolil druhou možnost, takže jsem strávil noc s Triss a následně vyslechl nabídku Dijkstry na atentát krále, čímž úkol zakončíte.

070 071

xDante1986

7 Comments

 1. Zdravým neviete mi poradiť neviem prejsť tie potkani nič na ne neplatí mam to iste ako Suerte

  • zvyšeni úroveň nepřátel , stačilo vypnout a už bez problémů obtížnost jsem nemusel snizovat

 2. zasek jsem se u krys. nefunguje na ně nic – Igni, meč, queen na mě n-i-c. nestalo se někomu něco podobného? A vysekal se z toho? Do 2 vteřin jsem mrtvej ať udělám cokoli. díky

 3. Mě se stalo totéž, ani po několikáté návštěvě Triss se ale úkol neaktivoval, a protože jsem to nehrál poprvé nakonec jsem nechal kouzelníky zemřít.

 4. Po dokončení úkolu Otázka života a smrti se mi tento úkol neaktivoval. Neměli byste někdo nějakou radu, jak o vyřešit?
  Předpokládám, že bych se to spravilo po navštívení Triss v její skrýši, bohužel si uz ale nepamatuji, kde ta skrýš je…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..