5

Zaklínač 3: Divoký hon – Vedlejší úkol: V rouše vlčím

Doporučená úroveň: 15
Lokace: Skellige
Aktivace: Promluvte si s kněžkou Jostou ve vesnici Lofoty o Morkvargovi.

Odměna

 1. 50 zkušeností, jakmile zlomíte Morkvargovu kletbu.
 2. 50 zkušeností a 85 korun za dokončení úkolu.

Úkol: Během úkolu Pohřešované osoby si ve vesnici Lofoty promluvte s kněžkou a vydejte se na severovýchod do zahrady. Od ní pokračujte nejprve na jihovýchod k přístavu a tam si promluvte s Einarem o kletbě. Poté se vraťte zpět k Freyině zahradě, od mříží se dejte doprava a po schodech vyběhněte na ochoz. Pokračujte až ke stromu, shlédněte animaci a pokračujte do pravé části zahrady, kde narazíte na malý vodní příkop. Přeběhněte přes můstek na druhou stranu, vytáhněte se na vyvýšenou část a tam přehoďte pravou páku tak, aby bylo aktivováno prostřední stavidlo a následně ho levou pákou zvedněte.

001 002

Uvolněnou chodbou zamiřte dál, vylezte nahoru po zídce a pokračujte do nedalekého domu, kde prozkoumejte řetězy a nohu na zemi. Objeví se Morkvarg, jehož příběh si vyslechněte a následně ho porazte v souboji. Až mu uberete většinu zdraví, tak se aktivuje další část rozhovoru a budete ho moci nakrmit, což bude nakonec stejně neúspěšné a tak ho dorazte a ze země seberte jeho maso, které po něm zůstane. Poté zamiřte k místu, kde jste aktivovali páky a pokračujte dozadu ke vstupu do podzemí. Po krátké rozmluvě opět Morkvarga porazte, následně ho nakrmte jeho vlastním masem a kletbu tak zlomte. Nakonec se zastavte v chrámu nedaleko zahrady a dostanete odměnu od kněžky Josty.

006 003

xDante1986

5 Comments

 1. ja som to dokončil celé a isiel som si do novingardu po odmenu k lichvarovi dostaneš meč a recept na vlkodlačí odvar

 2. Já bych teda pro úplnost dopsala to další řešení. SPOILER ALERT !!! Je potřeba, aby jste ani při jednom setkání s Morkvargem nezvolili možnost jej nakrmit. Během úkolu odehrajete tu pasáž s Ciri, pak se vratťe do zahrady, kde jděte po stopách Morkvarga až do jeho jeskyně. Tam vyslechnete rozhovor (monolog) Morkvarga s kostlivcem, vlkodlaka zabijte a prozkoumejte jeskyni. Je třeba narazit na průduch v podlaze. Pak Vám dá hra doplňující úkol prozkoumat jeskyni dole. Přes páky na stavidle ( má to být napřed pravá, potom levá ) otevřete pravou stranu. Proplavte až do spodní jeskyně kde najdete klíč a nějaký loot. S klíčem se vraťte nahoru k tomu domu s párem zamčených dveří uvnitř. Prozkoumejte ho a přečtěte si Morkvargův deník. Dojděte do přístavu v Larviku za Einarem, kde ho konfrontujte se lží. V rozhovoru se snažte nevyprovokovat násilí. Když ho zabijete, dostanete sice Tesák, ale úkol s ním nejde dokončit! Btw. za tím Einarem jsem byla pro jistotu dvakrát, jednou s ním prostě pokecat a po druhé ho konfrontovat se lží.

 3. ak toho v pristave nezabijete, da vam ten zub a potom ho pouzijete na vlkodlaka. Zmeni sa na cloveka.
  Avsak vzhladom na jeho minulost a na to čo potom začal rozpravat som ho radsej zabil 🙂

 4. To mi nepřipadá jako správné řešení – co získání prokletého tesáku? A dál?

  • No tvůrci moc celkově ve hře neřešili jeden způsob, který je jediný a správný.

   Jestli myslíš od toho borce v přístavu, který může za celé prokletí, tak to je taky možnost. Konec byl v podstatě stejný, ale je to dlouho co jsem hrál…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..