1

Zaklínač 3: Divoký hon – Vedlejší úkol: Věž z čistého nebe

Doporučená úroveň: 30
Lokace: Skellige
Aktivace: V přístavu Urialla si promluvte s rybáři.

Odměna

  1. Měsíční čepel a slabší Svarožicův runový kámen poté, co vás čaroděj teleportuje z věže.
  2. 50 zkušeností a 65 korun po dokončení úkolu.

Úkol: Zamiřte k věži na západě, vstupte do ní a objevíte teleportační portál, kterým projděte na druhou stranu. Tam se vypořádejte s golemem a promluvte si s mužem, který je uvězněný za magickou bariérou. Pokračujte k místnosti naproti, skočte do vody a proplavte k označenému místu, kde se spustí další systém obrany a vy budete muset postupně zabít trojici alghúlů, chrliče a vlkodlaka. Potom si z truhličky na stole vezměte klíč od knihovny a stejnou cestou zamiřte nazpět, přičemž po levé straně uvidíte dveře do knihovny, které si odemkněte a proplavte do další části.

075 076

Tam prozkoumejte poházené knihy a mezi nimi najdete Gottfriedův Otevírací Grimoár. Jakmile ho objevíte, spustí se jed a vy budete muset místnost rychle opustit. Následně se vraťte zpět za čarodějem, dejte mu Grimoár a poté, co se osvobodí, tak ho následujte dozadu do hlavní části věže. Zde se jen vypořádejte se zemním elementálem a po krátké sekvenci spadnete do moře. Zde doplavte na pevninu, promluvte si s vesničany a přijměte od nich peníze, nebo řekněte, že není potřeba, že vám zaplatil mág, což povede v lepší přijetí okolí a do budoucna přijde vhod. Starému muži pak ještě řekněte, co se stalo s jeho bratrem a dokončete úkol.

077 078

xDante1986

One Comment

  1. Kdyby se vám stalo, že mág bariéru odstraní a on poté stojí a nic se neděje, ta část se nazývá “S pomocí čaroděje vyřaď obranu věže.”
    Tak si uložte hru ve chvíli, kdy se nic neděje, kdy stojí, jak solný sloup a načtěte si tu pozici. Poté se bug resetuje a už to funguje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..