8

Zaklínač 3: Divoký hon – Vedlejší úkol: Vysoké sázky

Doporučená úroveň: 26
Lokace: Novigrad
Aktivace: Vývěska ve vesnici na jih od Novigradu, na které najdete dokument Gwintový turnaj o vysoké sázky.

Odměna

 1. 100 zkušeností za zaplacení zápisného.
 2. 25 zkušeností a karta Foltest: Ocelová pěst za porážku Bernarda Tulleho.
 3. 50 zkušeností a karta Emhyr var Emries: Neústupný za porážku Saši.
 4. 50 zkušeností a karta Francesca Findabair: Královna Dol Blathanna za porážku Finnease.
 5. 80 zkušeností a karta Eredin: Smrtonoš za poražení hraběte Tybalta.
 6. 50 zkušeností za prozkoumání bedny u cesty.
 7. 50 zkušeností a 4500 korun za dokončení úkolu.

Úkol: Vydejte se do veřejného domu Passiflora, promluvte si s písařem a nejprve vám zkontroluje balíček karet. Následně se zeptá na zápisné, které je 1000 korun a pokud si jej budete moci dovolit, zapíše vás do turnaje. Potom si promluvte s dívkou Sašou, zeptejte se na další účastníky turnaje a se všemi si promluvte. V prvním kole porazte Bernarda Tulleho, po zápase si promluvte se Sašou a vydejte se za ní do druhého podlaží na terasu. Vyslechněte si její plán, pak se vraťte do přízemí a bude následovat druhé kolo, ve kterém se budete muset utkat se Sašou.

125 126

Po její porážce budete okamžitě vhozeni do hry proti Finneasovi, který porážku neunese a tak ho budete muset porazit i v pěstním souboji, který bude následovat. Následně si uložte hru, protože vás bude čekat finální zápas proti hraběti Tybaltovi, který rozhodně nesmíte prohrát, pokud chcete získat všechny karty ve hře. Po jeho porážce zjistíte, že byly peníze ukradeny. Buď můžete Saše odmítnout, že získáte peníze společně, nebo s ní souhlasit a pokračovat dál v úkolu. V takovém případě zamiřte do horního patra, zamiřte na místo činu a prohledejte mrtvolu. Potom se otočte, na zemi před dveřmi prozkoumejte rýhu a vyběhněte na terasu, kde v trámu v pravé části objevíte šíp s lankem.

127 128

Ohledejte místo činu, promluvte si se Sašou, jak zloději svou práci odvedli a opusťte dům. Zleva ho oběhněte a ve vyznačené oblasti najděte lano připevněné na jednom sloupu. Geralt odhalí pachovou stopu skořice, kterou sledujte až na ulici, kde zůstal jeden balíček, o kterém vám víc poví Saša a tak se budete muset sejít ve skladišti v přístavu. Na místě zjistíte, že je zamčeno a budete muset najít jiný způsob, jak se dostanete dovnitř. Oběhněte dům, vzadu vylezte na vyvýšenou plošinu a vlezte do skladu. Uvnitř narazíte na gang Bernarda Tulleho, kterého budete muset i s kumpány zabít a následně se s Sašou rozdělte o výhru, přičemž raději odmítněte její pozvání, při kterém by vás mohla okrást.

129 130

xDante1986

8 Comments

 1. Já měl největší problémy zmlátit toho elfa,asi 4x jsem se na k tomuhle úkolu vracel,než jsem ho udělal!A to jsem byl tuším na 38 levelu a ještě měl nějakou schopnost obnovy zdraví při minimálním!

 2. Chybí mi 1 karta k zapsání do turnaje. Mohl by někdo vypsat kde se dá těch 5 karet získat, abych věděl u koho jsem už byl a koho mám porazit? Budu muset jet i na Skellige?

  Díky

  • Ahoj, pokud se nepletu, tak balíček je seřazen podle kvality karet… použij návod a koukni na nějakou lepší kartu, kterou lze získat… já nikdy neměl problém….navíc na to, abys turnajem prošel ti základní balíček, co ti oni schválí stačit nebude je to tam fakt HC… asi nejtěžší karty ve hře.

  • Ahoj Mazzi,
   nenapsal jsi, která ta karta ti chybí. Já doporučuji nehrát Vysoké sázky dříve, než se ti od Gremista (Skellige) podaří sehnat kartu špeha Záhadný elf a pokud hraješ za Severní říši tak i koupit od hospodského v Arinbjornu (Skellige) kartu špeha Talar. A pokud se k Záhadnému elfovi dostaneš, tak už cestou posbíráš asi i ten zbytek. Ona ta vysoká doporučovaná úroveň u tohoto úkolu opravdu není pro nic za nic.
   A také doporučuji si nahrát pozici před vstupem do hry, aby se k ní mohl člověk vrátit, když náhodou prohraje, protože jinak se k trofeji Card Collector (za zisk úplně všech karet) a k trofeji Gwent Master (porazit Tybalta) – nedostane.

    • Já to mám jak kdy a jak kdo – asi spíš podle rozdaných karet. Mám stálou nahranou pozici před turnajem a tak, když si chci zahrát Gwint na úrovni – protože později (když mám všechny karty) už nemá moc smyslu hrát s těmi “obyčhráči” po hospodách, tak si to nahraju a je pěkné – že hra vždy rozdá karty jinak a tak je každý turnaj nová výzva.
     Používám balíček Severní říše s 26 kartami a není výjimkou, že je při jedné hře použiji díky špehům (vlastním i cizím) úplně všechny. No, a když je hra schopná při nějakém prvním rozdání a i výměně těch dvou karet na začátku vynechat všechny moje čtyři špehy a i návnady – tak to mám problém s každým. :o)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..