3

Zaklínač 3: Divoký hon – Vedlejší úkol: Zájmy státu

Doporučená úroveň: 30
Lokace: Novigrad
Aktivace: Během úkolu Nad slunce jasné se dostanete do kontaktu s Dijkstrou, kterého přesvědčte, aby vás Filippou nechal jít. Stačí když mu předáte informace o císaři Emhyrovi.

Odměna

  1. 300 zkušeností za zabití Radovida.

Úkol: Vydejte se do přístavu k vyznačené budově, zaklepejte na dveře a Dijkstrův stoupenec vás vpustí dovnitř. Uvnitř si vyslechněte plán na Radovidovu vraždu, souhlaste s ním a jakmile budovu opustíte, tak se objeví Filippa a řekne vám, že plán na Radovida dojem neudělá a dá vám prsten po jeho otci, se kterým by vám mohl uvěřit. Běžte na opačnou stranu přístavu, promluvte si s redanským vojákem na konci mola.

153 156

Řekněte Radovidovi o Filippě, společně se vydejte k místu a Radovid nařídí svým vojákům, aby vás zabili. Společně s Rochem, se probijte přes redanské jednotky a dostaňte se až k Radovidovi, kterého zabije sama Filippa, což Rocheho dost naštve. Pak se automaticky přesunete do bývalého divadla madam Iriny, kde si se všemi promluvte, vyslechněte další kroky a po chvíli se objeví Dijkstra, který ostatní zradí a pokusí se je zabít. Vy buď můžete odejít, nebo se za ně postavit, což je určitě lepší řešení. V druhém případě zabijte tedy Dijkstrovi stoupence, i jeho samotného a úkol dokončete.

157 158

xDante1986

3 Comments

  1. Ůkol se mi nezaktivoval když jsem ho Djikstru napadl (2.moznost) budu mít možnost ten ůkol zaktivovag jinak nebo se sám zaktivuje ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..