5

Zaklínač 3: Divoký hon – Vedlejší úkol: Zaklínačská výheň

Doporučená úroveň: 30
Lokace: Kaer Morhen
Aktivace: Vstupte do vnitřní části pevnosti Kaer Morhen, utíkejte dozadu a vstupte do věže v jihovýchodní části. Pod schody najdete ve výklenku bedny a na jedné z nich leží kniha Monstrum aneb vědmáka připodobnění: Svazek II.

Odměna

  1. 25 zkušeností a truhly s vybavením.

Úkol: Po přečtení svazku se dozvíte, že musíte zamířit do dolu poblíž Kaer Morhen. Opusťte tedy panství zamiřte po cestě na jih a následně přes splav až k dolu, kde dojděte ke dveřím a tam na vás zaútočí zemní elementál. Zabijte ho, potom prohledejte oltář a nalevo od vás se otevřou dveře. Zamiřte tedy do další části a prozkoumejte výheň. Začne k vám mluvit ochránce, který řekne, abyste opustili místo. Vy samozřejmě odmítnete a budete muset zabít Ifrita. Až se vám to podaří, tak jděte zpět k výhni, prozkoumejte zadní stěnu a pomocí Oko Nehaleni zrušte iluzi, za kterou se skrývá poklad. Tím samozřejmě dokončíte i úkol samotný.

013 014
015 016

xDante1986

5 Comments

  1. Utikejte dozadu ve vnitr Kaer Moren, vpravo vzadu je vstup do “kuchyne” v te kuchyni je vstup do veze a tam pod schody na jedne bedne 🙂

  2. Nemůžu najít tu knihu. nevím kde ja ta věž.. pobíhám po kaer morhen a podle popisu mi to nejde najít.. nemůžeš please dodat lepší info?

    • Je to přesně v té věži, kam běžíš za Yennefer v úkolu poruchu… místo toho abys vyběhl po schodech nahoru, tak se dáš kolem schodů…. a pod schody je výklenek v něm je truhla a na té truhle leží kniha….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..