6

Zaklínač 3: Divoký hon – Zaklínačská zakázka: Srdce hvozdu

Doporučená úroveň: 22
Lokace: Skellige
Aktivace: Vývěska v přístavu Kaer Trolde, kde si přečtěte vzkaz Zakázka: Duch Lesa.

Odměna

  1. 10 zkušeností jakmile zjistíte, že monstrum, které hledáte, je lešij.
  2. 50 zkušeností za zabití lešije.
  3. 50 zkušeností, 60 korun a zabijácké vysoké boty za dokončení úkolu.

Úkol: Vydejte se do vesničky Fayrlund a poblíž lesa si promluvte se skupinkou vesničanů o duchovi, který tyranizuje okolí. Přijměte jejich nabídku a vydejte se do lesa, kde najdete stopy. Ty sledujte až k místu, kde najdete dalšího mrtvého vesničana a pokračujte podél stop až k velkým kamenům, o které si monstrum nabrousilo své drápy.

043 044

Poté podle mapy utíkejte k další oblasti a tam najdete roztrhané tělo psa, z čeho Geralt pozná, že se jedná o lešije. Přečtěte si záznam v bestiáři a vraťte se do vesnice, kde budete mít dvě možnosti, jak situaci vyřešit, přičemž já jsem zvolil tu Svenovu. Promluvte si s ním, řekněte mu o lešiji a o tom, že je monstrum je s někým svázané. Následně se podívejte po okolí a zjistíte, že se jedná o mladou ženu jménem Hilda. Řekněte to Svenovi a také to, že ji stačí vyhnat. Následně se vydejte do lesa, zničte 3 lešijovi totemy a běžte k vyznačenému místu na jihozápadě, kde na vás zaútočí lešij. Zabijte ho, vezměte si trofej a vraťte se ke Svenovi pro odměnu.

045 046

xDante1986

6 Comments

  1. Je to chybně přiřazený (alespoň dle poslední verze hry). Jedná se o Zaklínačskou zakázku a ne vedlejší úkol

  2. Zkusil jsem druhou možnost. Vydal jsem se po rozmluvě s Haraldem do lesa k oltáři, pobil pět vlků. Pak z nich získal srdce, spálil je jako oběť na oltáři a usmířil Lešije. Aspoň to tvrdil po návratu Harald, který mi dal odměnu. Hned potom se ovšem do toho zamotal Swen, který evidentně pobil všechny starší až na Haralda. Tomu to právě šli vysvětlit (či spíše vytmavit), ale co by to bylo za zaklínače, kdyby se do toho nepletl. A tak je Swen a jeho kumpáni kuchnutí a mrtví. Bohovéželte, ještě předtím stihli kuchnout i Haralda…

    • Já zkusil ještě 3. možnost. Dohledal jsem “označenou” osobu, vysvětlil Svenoj, že to není nikdo ze starších, došel zničit totemy a pak se vydal k oltáři – udělat to podobrém. Doufaje, že to třeba bude ještě jinak, než uvedli pánové výše. Při vyzvedávání odměny u Haralda se ale objevil Sven, že všechny starší už pobil a zbývá poslední – Harald. Toho jsem se zastal. A neumřel mi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..