18

Zaklínač 3: O víně a krvi – Hlavní úkoly: Domove, sladký domove

Doporučená úroveň: 49
Lokace: Toussaint
Aktivace: Aktivuje se po dohrání hlavního úkolu Podivné události v podivných šatech.

Odměna

 1. N/A

Úkol: Vraťte se na vinici Corvo Bianco a BB vás informuje o tom, že do sídla někdo vtrhl. Zamiřte tedy dovnitř a tam se setkáte s Yennefer. S tou si jen pořádně popovídejte a ukončete Geraltovo putování, které bylo alespoň pro mě dechberoucí.

20160907140723 20160907140937
20160907141018 20160907141124

xDante1986

18 Comments

 1. Note: The quest will not be added if Something Ends, Something Begins has not been completed, unless doing a standalone Blood and Wine expansion playthrough. Also it will not be added until Geralt visits Toussaint after completing the quest.

  Triss – if you successfully managed to romance her.
  Yennefer – if you successfully managed to romance her.
  Ciri – you didn’t romance Triss/Yen or romanced them both and Ciri became either a witcher or empress (she will have different dialogs depending on her role).
  Dandelion – you didn’t romance Triss/Yen or romanced them both and Ciri didn’t come back. He also appears if you do a standalone Blood and Wine expansion playthrough.

 2. Máte to tu celé zle..staci pozrieť na Wiki tam je to krásne napísané co a ako naj stránka na návody všetky podmienky a následky sú tam vždy vypisane

  • Určitě bych neřekl zle… bylo to psáno v době kdy to vyšlo a podmínky, po kterých jsem já aktivoval, takže podmínka co tu píšu je jedna, která je stoprocentně platná nebo byla platná (pokud nebyl update), pokud je víc podmínek, tak to jeden člověk nikdy neví ty ostatní, které musí být paralelně a je to o diskuzi lidí nebo to, že hru dojedeš 20x a zjistíš, kdy se to jak chová, já DLC dohrál jednou…. Wiki pokud o tom něco víš funguje na tom, že tam každý může přidávat a  mazat obsah, což někdy má i negativní následky v tom, že jsou tam mylné informace nebo to někdo celé smaže, protože někteří jsou prostě záškodníci.

   Pokud máš přesnější informace a máš je ověřené, stačí napsat tady na stránky nebo na můj email a přidám to ke článku.

   Pavel

 3. U mě taky Ciri… I když se stala v divokém honu KNĚŽNOU.
  V O víně a krvi… SE STALA ZAKLÍNAČKOU!!! 😀
  ALE JA CHTĚL TRISHHHHHHH!!!!! +_+ XD

 4. Dík za odpověd. Nevim co mysliš špatným koncem v základní hře. Ciri se mi také stala zaklínackou na konci, je pravda že jsem oblboval obě Triss i Yen ale vybral jsem si Yen a Triss to věděla.Dík

  • JO,tak už vím co je ten špatný konec -máte to tu parádně udělané ,dohledal jsem to.Takže špatný konec jsem neměl, CIri se stala Zaklínačkou. A vztah mám s Yen. A na konci mi nepřišel nikdo. Ahoj

   • Snad to bude lepší pořídil jsem ted xbox one + 4k tv ve 163 takže si to střihnu celé znova i když jsem před nedávnem rozehrál a budu se snažit doplnit, co půjde včetně zakončení dlc.

  • Ahoj, to jsi v základní hře nejspíš zkoušel oblbnout i Triss i Yen a tuším ciri přijde jen když je zaklínačka… jistě to ale nevím mě přišla a byla v základní hře zaklínačkou na konci. nebo neměl jsi ten špatný konec v základní hře?

 5. jde hrat znovu divoky hon s postavou z posledniho savu o vine a krvi, dik za info

 6. U mne se Ciri stala zaklinackou, tak se mi tu take objevila ona, jinak diky za paradni navod, obcas pomohl:-)

  • Tam je určitě kontradikce… protože mě se ciri stala zaklínačkou a měl jsem vztah s Yen… tys asi neměl vztah ani s jednou ne? zkusím pak na to podívat… jinak k druhému dotazu… hra a dlc jsou propojené, tzn. že by měla jet rozjet New Game + ale to jde jen jednou… jakmile dohraješ NG+ tak to znova nejde co vím.

   • U mě se ciri stala zaklínačkou a měl jsem vztah s Yen i Triss a čekala na mě Triss 🙂

 7. upozornenie: quest nerobte skor ako quest premena inak ten alchemy stol nebude sa dat pouzit

 8. To, kdo tam na vás bude čekat, závisí na tom, jaký jste měli konec základní hry (Divoký Hon). Může tam být Triss/Yen/Ciri/Marigold a s každým z nich je jiný pokec.

  Tento úkol se taktéž neaktivuje dříve, dokud nedokončíte základní Divoký Hon (i když třeba už dokončíte O víně a krvi)

  • Super dík za info…trošku jsem to tak čekal… nicméně jsem čekal, že buď Yen nebo Triss.. zbylé dvě postavy mě nenapadly i když … Mari je při tom konci, kdy chce Geralt obě ženské :D.

  • Práveže po dokončení O víne a krvi už bude neskoro… najprv musite dokončiť hlavnú linku a až potom ísť do toussaintu inak sa vám quest nezapne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..