3

Zaklínač 3: O víně a krvi – Hlavní úkoly: Noc dlouhých tesáků

Doporučená úroveň: 47
Lokace: Toussaint
Aktivace: Ihned po dokončení hlavního úkolu Zteč na Dun Tynne.

Odměna

  1. Zkušenosti za zabití Bruxy.
  2. Zkušenosti za záchranu Damiána a jeho mužů (Řešení 1).

Úkol: Ihned po dokončení předchozího úkolu se v Beauclair odehraje scéna, ve které se budete muset zodpovídat kněžně z toho, proč jste ještě nevystopovali Dettlaffa, když v tom na město zaútočí banda upírů. Nejprve zabijte Bruxu, která na vás zaútočí a promluvte si s Regisem, který vám navrhne osvobodit Syannu. Nyní máte dvě možnosti a to buď osvobodit Syannu nebo se vydat za Oriannou. Podle vašeho rozhodnutí se bude odvíjet celý zbytek hry až do samotného konce.

20160904191424 20160904192002

Řešení 1 – Osvobození Syanny: Následujte Regise, zabijte Garkaina, další Bruxu a Fledgera a na nádvoří prozkoumejte mrtvoly. Následně prozkoumejte krvavé stopy a podle nich se vydejte dál až k povozu, který slouží jako barikáda v ulicích. Kolem něj se vydejte dál a zaútočí na vás společně Alpa a Bruxa. Stejně jako předchozí upíry je pošlete k zemi a podle stop pokračujte k bance, kde si po zabití Fledgera promluvte s Damiánem a řekněte mu o svém druhém plánu.

20160904193503 20160904194332

Dozvíte se, že Syanna byla pravděpodobně odvedena do herny kam se okamžitě vydejte, a Regis vám zajistí vstup dovnitř. Vyběhněte po schodech do 2. patra, z pracovního stolu seberte deník vychovatelky a postupně vyčerpejte všechny možnosti, což povede v nový úkol – najít knihu Kraj tisíce bájí. Jděte zpět ke schodišti, prozkoumejte obraz na stěně a najdete zastrčený klíč, kterým odemkněte skříň. V něm najdete knihu a dostanete se do skrytého světa, čímž ukončíte tento úkol.

20160904201127 20160904203906

Řešení 2 – Cesta za Oriannou:

xDante1986

3 Comments

  1. Vybral jsem druhou možnost a šel kontaktovat Neviděného, je to zajímavá mise. Není tak barevná jako pohádka v knížce, ale přijde mě že se víc hodí do světa Zaklínače. Radím vyzkoušet…

  2. Dohrál jsem hru O vině a krvi do konce,
    ale obě děvčata umřela. Nemůzete napsat co se musí splnit aby byl dobrý konec. Já jsem volil řešení 2 Cesta za Orianou.
    Děkuji.

    • Vím určitě, že aby přežila Syanna, musíš v pohádkové zemi jít za dívkou co prodává křesadla a vyhandlovat od ní červenou stuhu, která původně patřila Syanně… Což uděláš jedině když půjdeš hledat Syannu…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Ověření, že nejste robot: * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..